2737
2739

سلام

هفته ١٤-١٥ هستم

ان تي به احتمال خيلي ضعيف گفت پسره

اصلا ويار نداشتم و ندارم

اما صورت و دست و ... ورم دارم به قولا دماغم توي آف سايد رفته😄

جوري كه هر كس ميبينتم ميگه دختر داري 

ميخواستم بدون فقط دختر دارا ورم ميكنن

صبر كردن حلال مشكلاته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه عزیزم ربطی نداره

ولی خب من اکثرا دیدم دختردارها ورم میکنن

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚

ن اصلا ربطی نداره

من اصلا تغییر نکردم.زرنگ شده بودم.شکمم کوچیک بود.اوایل ترشی بعد شیرینی میخوردم

و یارم ب گوشت مرغ بود اما خیلی کم.بعد یک ماه درست شدم

همه میگفتن پسره اما دختر بود

2740

دختر عمه من پسردار شد انقد ورم کرده بود ماه های آخر با کفش مردونه و ویلچر بردن آوردنش به خدا قسم انقد بزرگ شده بود باور کردنی نبود البته پسرش هم خیلی گنده بودا اما خب این بنده خدا زبونزد عام و خاص شد به سختی لاغرتر شد اما همون دختر اولی نشد هرگز مث زن شرک گنده شده بود وحشتناک بود تازه طفلکی طبیعی هم زایمان کرد و چون بدنش به کفته دکترا یه ویتامینی کم اشت بخیه نمیگرفت چن بار بردن عمل چون بخیه نمیگرفت زار میزدا طفلکی گویا سر زایمانم انقدر حالش بد بوده عمم تحمل نمیکنه و شوهرش هیچکس نمیره همراهش اتاق زایمان الانم پسرش 5 سالشه دیگه حاضر نیست بچه بیاره همه میگکن حق داره 

من اما دختر داشتم اصلا ورم صورت نداشتم فقط پاهام ورم داشت که صندل میپوشیدم   

2706