2737
2739

سلام مامانا من ٢٥ هفته باردارم و از بچگي فاويسم داشتم و حساسيت به باقلا سبز.....روز جمعه ناهار دعوت بودم و شويد پلو با باقلا داشتن و البته باقلا ها نه سبز بودن نه خشك يه حالت زرد داشتن....

من فقط از برنج خوردم و اصلا و اصلا از باقلا ها نخوردم ولي همش استرس داشتم

حالا از ديروز حالت تهوع دارم و گلاب به روتون اسهال و كلا حالم بده😔

نميدونم دخترم الان در چه وضعيه توروخدا بياين بگين چيكار كنم...

دكتر بهم گفته بود چون ني نيم دختره احتمالش كمه بگيره ولي الان خيلي واسش استرس دارم

كاش نميخوردي عزيزم 

انشالله ك چيزي نيس رفع ميشه 

از دكترتم زنگ بزن بپرس

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.

حالا که خوردی تموم سد

از باقالا هم که نخوردی

پس فدای سرت نوش جانت مگرانی بیشتر ضرر داره واسه دخملمون

لبــــانت سیـب ممنوع بهشتی🍎تو زیبایی و دور از هرچه زشتی☀️بــرای بــــردن غــــم از دل من بخند ای دختر اردیــــبــهشتی🌸🌼🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دکتر رفتی؟ شاید از باقله نباشه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2738

برو دکتر تا خیالت راحت بشه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

گلم ربطی ب خوردن و نخوردن تو نداره.....مطمعن باش دخترتم فاویسیمی هس....چون از مادر ب فرزند منتقل میشه....پسرمنم فاویسمی هس و از خوده من گرفته....دکتر گفته مادر مبتلا باشه فرزندم مبتلا میشه

گلم ربطی ب خوردن و نخوردن تو نداره.....مطمعن باش دخترتم فاویسیمی هس....چون از مادر ب فرزند منتقل میش ...

دكتر گفته بود بهم اگه بچم پسر باشه ١٠٠ درصد ميگيره و اگه دختر باشه ٥٠ درصد پسر بود 

دكتر گفته بود بهم اگه بچم پسر باشه ١٠٠ درصد ميگيره و اگه دختر باشه ٥٠ درصد پسر بود 

بچه ی من ک پسر بود گرف....دیگه نمیدونم....چیز خاصی نیس نگران نباش ما ک فاویسیمییم نمردیم که

2706