2737
2734

بچه ها جوون میاین بگین چطوری با همسرم صحبت کنم

تو دوران عقد هر عیدی ( حتی قربان و غدیر و ...) برام یک تیکه طلا با خانواده اش میاوردن قربونشون برم شام هم تمام طایفه شون میومدن 

بعد موقع عروسیمون که شد پول واس مراسم کم اورد گفت طلاهاتو میدی منم گفتم باشه

حالا بچه ها از بعد ازدواج هر تولد یا چمیدونم سالگردی میشه بازم واسم طلا میخره ولی چنبار گفته واس خریدن خونه طلاهاتو میدی

راستش احساس حقارت داره دست میده منو مسخره کرده واس تولدش واسش ساعت و ادکلن گرون قیمت میخرم

بعدش اونم دستبند طلا میخره 4 میلیون ولی چه فایده مطمئنم سه ماه دیگه واس خونه خریدن میفروشه 

حس بدی دارم بنطرتون چیکار کنم؟ 

همه زندگی من : همسرم و پسرم نیکان  

طبیعیه رفتارش

خونه خریدن مهمتره یا طلا توی دستت باشه و بیخانه باشی؟ 

خداروشکر مطمئنی که بازم واست میخره

از این‌نظر هم خیالت راحتخ

و هم تنوع بیشتر 😍

ژاپن حدود11دقیقه 🕑 از آمریکا اختلاف اقتصادی داره.یعنی اگه 11دقیقه برق توآمریکا قطع بشه ژاپن بهش میرسه🏃‍🏃‍.اونوقت توایران برق میره 2ساعت بعد میاد.همه یه صدامیگن📣:الهم صل علی محمدوآل محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه اشکال داره. قرار نیست ک با طلاها مغازه بزنی. سرمایه دسته. گیر کردی باید بفروشی

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2728
2738

چی بهتر از این عزیزم اگه  نمی خرید چکار می کردی

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما
2706