2733
2739
عنوان

خانومایی ک برادرشوهر دارین و ندارین بیاین ❤😁

| مشاهده متن کامل بحث + 30708 بازدید | 833 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه شعور داشته باشی گفتم مسلمانم یعنی پوشیده ام تمام

سواد دارین ک معنی چی میپوشین چیه ؟؟؟ 

ینی مانتو روسری ؟ چادر ؟   اینا جفتشم پوششه 

خداروشکر ک هم سوادتدن و هم  ادبتونو دیدم بفرمایین بیرون بیشتر ازین مستفیضمون نکنین 😊

لیاقت جواب دادن نداری

فقط یه چیزی بذار بگم شاااید شااااید روتون تاثیر داش . 

۴۱ صفحه پست گذاشتن کاربرای مختلف . از خیلیییی پوشیده تا خیلیییی اپن نظر دادن و حتی بعضی نظرا خیلی تند بوده ولی جوابشونو ندادم . 

جواب شما دوتارو دادم چون توهین کردین . 

الانم از شخصیت خانوادگیم کم میشه ک جوابتونو مث خودتون بدم . 

فقط خواستم بدونین اگ من بیشعور یا بی لیاقت بودم با ایییین همه ادم بحث میکردم پس ریشه مشکل تو خودت پیدا کن . 😊

براتون ارامش میخوام بلکه از نیش زبونتون کمترشه 😊

2740
اتفاقا دیدی داری توهین میکنی پس تو افکارت مسمومه.

حالت خوبه خانوم؟ پرسید چی میپوشین😐یاد خانوم جلسه ای روانی افتادم😐😐😐😐

اینقدر به لبخندِ عزیزم گیر دادید براتون لبخند جدید گذاشتم.راضی شدید؟😂

توی خونه که شلوار و تاپ یقه بسته اصولا لباس یقه باز نمیپوشم خط قرمزم فقط دامن کوتاه و یقه است....برای خواب هم یک پیراهن خواب راحت یقه بسته کوتاه هم نباشه یا شلوار و تیشرت های راحتی برای خواب ولی من با پیراهن راحتم

آره بابا راس میگن اگر‌آزادی بشه کلا همه تیشرت و شلوار میشن دیگ . الان فلن تو خونه میتونن بیرون اجازه ...

من جدیدا تو خونه هم غیر از شوهرم جلو بقیه محارم خیلی روم نمیشه  لباس باز بپوشم ربطی به این مسایل نداره که چون اجازه ندارم بیرون فلانم

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

کاملا پوشیده میپوشم اگه بولوز شلوار باشم چادر سرم میکنم اگه مانتوم مناسب باشه نه روسری و شالم که همیشه سرمه

از وقتیم تو نینی سایت تاپیکایی دیدم که (دوست شوهرم بهم نظر داره، شوهر خواهرم نظر داره،برادرشوهرم بهم پیشنهاد داد،)سعی میکنم حجابمو سفت تر کنم

والا همچی بر میگرده به طرز دیدگاه خودتون, یکی میخواد چادر بپوشه یکی با شلوارک میگرده, من با بلوز و شلوار گاهی  روسری گاهی هم نمیزنم .  کلا همیشه پیش همه همینجوریم. 

زندگی ما شاید ایده آل نباشه ولی بطور یقین آرزوی خیلی هاست. پس از زندگیت لذت ببر