2737
2734

من خیلی تحقیق کردم که کدوم قالیشویی تو کار شستشوی فرش دستباف و ابریشم تخصص کامل رو داره و در آخر با قالیشویی زعفرانیه تماس گرفتم و فرشام که تبریز اعلا بود رو دادم واسه شستشو و تعویض ریشه و خلاصه دیشب آوردنشون.  از نظر کیفیت حرف نداره 👍 علی الخصوص ریشه های فرش دستباف مو خیلی قشنگ در آوردن .

ازین موضوع خیلی خوشحالم و خواستم به دوستان معرفی کنم 

شماره هاشون  88370863 و ۷۷۹۰۱۷۸۶ و ۲۲۶۰۵۰۳۷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهترین قالیشویی تهران

بهترین قالیشویی تهران  ، دغدغه بسیاری از خانمهای تهرانی است.

شستشوی فرشها در قالیشویی سه سوت منجر به صرفه جویی در مصرف آب، صرفه جویی در وقت و انرژی افراد می شود.

فرآیند شستشوی فرش، کاری حرفه ای است و برای انجام دادن آن باید به قالیشویی سه سوت مراجعه کرد

سپردن مسئولیت شستن فرشها به قالیشویی ، کاری است که درصد زیادی از خانمها انجام می دهند.

قالیشویی سه سوت از بهترین قالیشویی تهران است .

https://3sot-carpet.com/ارزان-ترین-قالیشویی-تهران/

سلاممم 

دنبال قالیشویی خوب می گردی

نمی دونی فرش هات کجا بدی بشورن

فرش دستبافت لک شده اب افتاده خیس شده رنگ داده

فرش و با زغال سوزوندی

فرش هات ریشه ندارن شیرازش خراب شده

فرشت پاره شده بید زده

فرش اریشم داری موندی برا شستشو چیکار کنی

قالیشویی های زیر تمامی این خدمات و با نازلترین قیمت انجام می دن اونم با ضمانت نامه کتبی 

قالیشویی پسران اوغلی یا شربت اوغلی عالیه هم قدیمی هستن هم کارخونه مال خودشونه این دو تا رو من و مامانم فرش دادیم عالی بود 

قالیشویی شربت اوغلی  

رو اسمشون کلیک کن وارد سایتشون میشی شمارشونم برات میزارم امتحان کن سراسر تهران شعب دارن

قالیشویی پسران اوغلی   شرق تهران 77313525  شمال تهران  22878550   غرب تهران 44440292

شماره کارخانه 55427359 شرق تهران 77510323  77510324   شمال تهران 22878663  غرب تهران  44860441

قالیشویی پروانه و قالیشویی نگین اوغلی ام تعریفشون و شنیدم خواهر شوهرم مشتری چند ساله پروانه هست خیلی تعریف کرده جاریممم که فقط میگه نگین اوغلی

2728

دوستان بهتون توصیه می کنم یه تجربه خوب برای قالیشویی در غرب تهران رو با قالیشویی بنفشه داشته باشید

واقعا کارشون حرف نداره

در تمام مناطق غرب تهران هم سروریس دارند و قیمتهاشون هم عالیه

بازدید از سایتشون ضرر نداره   

https://zaya.io/ofi27

من قبلا مشتری بانو بودم تا اینکه فرشامو خراب کرد و به توصیه یکی از اقوام  چند ساله فرشامو میدم   قالیشویی زعفرانیه 

کارشون خیلی خوبه فرشا واقعا تمیز میشه و آسیبی نمیبینه 

تلفن تماس هاشونم میزارم اگه کسی نیاز داشت ۲۲۶۰۵۰۳۷ 

۴۴۰۲۳۴۷۱

قالیشویی ونک خیلی عاااالیه👌👌 من چند روز پیش به توصیه یه فرش فروش که قالیشویی ونک رو بهم معرفی کرد ...

ممنون که تجربتو به اشتراک گذاشتی و من فرشهای تبریز و ماشینی سفید ابریشمی  رو برای شستشو و لکه برداری بهشون دادم خیلی خیلی خوشحالم از اینکه تونستم بالاخره یه قالیشویی کاردرست پیدا کنم و باخیال راحت از این به بعد باهاش کار کنم من که خیلی راضیم از شستشو ی مطلوب و سرویس دهی به موقع و پرسنل با تجربه و بسیار موداب کارخونه قالیشویی ونک شمارشو میتونید از ۱۱۸ بگیرید که مطمعن تره چون اول من اشتباهی از گوگل نزدیک بود فرشامو بدم به یک قالیشویی که خودش رو قالیشویی ونک معرفی کرده بود ولی  به موقع از فاکتورش متوجه شدم که قالیشویی رز هست بعد فهمیدم که چند تا از قالیشویی ها از اسم و برند قالیشویی ونک سوع استفاده میکنن حواستون باشه شما هم گول نخورید تلفنشو میذارم ۴۴۲۱۵۷۴۹ و ۸۸۶۴۲۲۱۲  ولی برای اطمینان از ۱۱۸ بگیرید 

2738

سلام دوستان

من قالی های دستباف و گرانبهام رو دی ماه 1400 دادم قالی شویی اندرزگو-

با توجه به اینکه دو سال قبل داده بودم به یه قالی شویی که گند زد به قالی هام و تموم گل های ابریشم قالی من خوابید، یه تخته دیگه هم داشتم که با توجه به شستشوی نامناسب اونم غرق پشم و کرک بود و افتضاح تو خونه ام درست کرد،  دیگه این دفعه گفتم اول که اومدید بهم بگید چیکار می کنید.

بعد قالی هام رو ببرید.

من خیلی حساسم هم روی تمیزی. هم روی قالی هام.

خلاصه یه کارشناس اومد. خیلی با دقت قالی رو چک کرد و گفت قالی انگار جون داره. و نباید قالی رو مثل فرش ماشینی با شیلنگ شست. و تایید کرد که گل های ابریشم قالیم رو نفر قبلی خراب کرده.

قالی هام رو دی ماه بردند.  الان که 23 بهمن آوردند. دور قالی هام رو چرم مرغوب دوختند. ریشه زدند. شستند. لکه گیری کردند.

اینقدر قالی هام تمیز و معطر شده که زنگ زدم و هزار بار ازشون تشکر کردم.

خیلی ممنونم ازشون.

خیلی خیلی زیاد. الهی پول من حلال شون باشه. 

قالی شویی اندرزگو.22291775

با سلام 

من هم دقيقا از توی سایت نقدونه باتوجه نظراتی که خوندم 

چندتا فرش دستی داشتم برا شستشو و ریشه بافی دادم به 

قالیشویی فرمانیه یه ذره قیمتش بالاتراز جای دیگه بود ولی درکل راضی بودم ازشش باتشکر از قالیشویی فرمانیه

(۴۴۰۹۱۳۸۷)

(۲۲۴۶۲۴۰۰)

قالیشویی فرمانیه خوبه من خودم چون با توجه به کامنت ها سراغ این قالیشویی رفتم گفتم حتما کامنت بگذارم، به نظرم بسیار منظم و حرفه ای بودند و درخواست پول اضافی هم نکردند. کیفیت هم راضی کننده است. قطعا بازهم از خدمات اینجا استفاده میکنم موفق باشیدقالیشویی فرمانیه 

(۷۷۳۶۳۷۶۲)(۲۲۴۶۲۴۰۰)

قالیشویی فرمانیه عالیه خیلی ممنونم امروز فرشهای من رسید به بهترین نحو شستشو شده بود .با اینکه شاغل بودم هم همکاری لازم برای سرویس دهی با من را داشتند .کیفیت شستشو هم واقعا عالی بود با خیال راحت میتونید بهشون اعتماد کنید امیدوارم بقیه کاربران هم راضیت داشته باشن ۲۲۴۶۲۴۰۰

منم فرشامو دادم قالیشویی ونک خیلی خیلی  راضیم 😍😍❤❤👌👌 👌👌🙏🙏🙏🙏🙏🙏 تلفنش ۸۸۶۴۲۲۱۲

قالیشویی ونک عاااااالی بود .متشکرم دوست عزیز🙏🙏🙏🙏

منم چند تا از قالیشویی هایی که اینجا بود رو تجربه کردم کیفیت قالیشویی ونک از همشون بهتر بود و خوبیش این بود قالیشویی ونک چون کارخونست همه جا شعبه و سرویس داره و خیلی به موقع بردن و آوردن. فرشهای دستبافتم خیلی خوب شستن و لکه برداری کردن واقعا کارشون تمیزه .توی بهمن و اسفند هم تخفیف گذاشتن .فرشهای همسایمو دیروز آوردن اونم خیلی راضی بود و کلی ازم تشکر کرد .شمارش اینه.۲۲۹۰۲۵۴۵ .۷۷۹۰۵۸۶۳

۸۸۶۴۲۲۱۲

با تشکر از سایت نی نی سایت ❤❤❤❤❤❤🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

2706