2752
2734
علائم بارداری چی داشتی؟

صورتم پف کرده بود و جوش زده بود.سینه هام بزرگ و دردناک شده بود شکمم هم درد میکرد.رنگ و رومم پرزده بود.من فکر نمی کردم با اولین اقدام حامله شم .نمی دونستمم اینا علائم بارداریمه و باردارم.شانسی بی بی چک گذاشتم مثبت در اومد

پس چطور میگن ازمایش سه روز بعد از نزدیکی جواب میده من امروز زنگ زدم ازمایشگاه معتبر پرسیدم گفت سه ...

به منم همینو گفتن.

اما منفی بود ولی بی بی کاملا خط انداخت بعد هشت روز الان نمیدونم به آزمایش سر چهار روز  اعتماد کنم یا بی بی بفد هشت روز

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هیچ علایم خاصی نداشتم.تازه حالت تهوعام از هفته ۸ شروع شد.بی بی چک هم ۶ روز بعد از تاخیر تو پریودم ...

آخ جون امیدوار شدم .همش امیدوار میشم چون پریود نشدم . باز با خودم میگم پس چرا حالت تهوع و... ندارم؟😁

2731
به منم همینو گفتن. اما منفی بود ولی بی بی کاملا خط انداخت بعد هشت روز الان نمیدونم به آزمایش سر چها ...

انشاالله ک بارداری

یه ازمایش دیگه بده

ب لطف خدا در تاریخ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم رقم میخوره
من هیچ علایم خاصی نداشتم.تازه حالت تهوعام از هفته ۸ شروع شد.بی بی چک هم ۶ روز بعد از تاخیر تو پریودم ...

من منتظر پریودم نشدم ببینم به تاخیر میافته یا نه!دو روز قبل موعد پریود بی بی چک استفاده کردم.خدااااااروشکر مثبت در اومد.الانم نی نی م ۵ماهشه.انشالله خدا یه نی نی خوشکل به اونایی که منتظرن بده

معمولا میگن یه هفته از موعد باید بگذره ممکنه لقاح برات دیر انجام شده دوباره آز بده

منم از آزمایشگاه اومدم خواستم خشک کن بخورم چون تکرر ادرار داشتم فکر کردم عفونته دیگه.

جاریم نزاشت گفت ده روز صبر کن اصلا دارو نخور

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.

بچه ها من دوره هام معمولا۲۸روزه هست

فقط سری اخر۲۵روز

نزدیکیهامروز ۹٫۱۰٫۱۲سیکلم بود امشبم میخام اقدام کنم

ب نظرتون شانس باردازیم چقدره؟

ب لطف خدا در تاریخ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم رقم میخوره
من منتظر پریودم نشدم ببینم به تاخیر میافته یا نه!دو روز قبل موعد پریود بی بی چک استفاده کردم.خدااااا ...

خیلی خیلی خدارو شکر کن عزیزم . 

امیدوارم به سلامتی دنیا بیاریش و بزرگش کنی . برا ما هم دعا کن

2706