2737
2734
عنوان

چجوري گوشيش وو ازش بگيرم

339 بازدید | 32 پست

خانوما ميشه يه نقشه و راهي بگين براي اينكه فقط بتونم٥ديقه گوشي نامزدمو ازش بگيرم 

نگين كاري نداره و فلان چون من سابقم خرابه ديكه گوشييشو نميده بهم يا بده نميتونم زياد بگيرمش...

فقط ٥دقيقه 

ميخام يه برنامه نصب كنم تازه خريدم كه همه پياما و تماساش مياد واسم ...

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ماشریک جرمت نمیشیم🤣😋🤣بفرستش حموم.یا یه چیز بده بخور ببخش اسهال بیفته رفت دستشویی بگیر دیگه کاری نمیشه کرد

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
2738

مگه اینکه ی گوشی براش بخری و اون برنامه رو نصب کنی😁مثل فیلم آینه بغل که واسه دامادش گوشی خرید😂😂😂

هر روز بیشتر از دیروز دوستت دارم..گویی در قلبم بروزرسانی میشوی🤗😍

بگو گوشیم پیشم نیست میخوام ز بزنم ب مادرم یا خواهرم ... بعد بگو میرم اونور حرف میزنم .

زندگی هدیه ایست ک نباید حروم بشه .شما نمیدونید برگه بعدی زندگی چیه، باید یاد بگیری روی تک تک روزاش حساب کنی.🏖🏞
چرا مگه کاری کرده که انقدر شکاکی

دو روزه اين ساعتا زنك ميزنم جواب نميده منم ١٠بار امروز پشت سرهم زنك زدم بعد جواب داد خيلي باعجله و باصداي تو دماغي كه انگار از هاب بيدارشده كفت جايي ام متوجه نشدم ز ميزنم و بعده نيم ساعت كه زنككلي شاكي كه چرا يكسره زنك ميزني يبار ميزني ميبيني ج نميدم ده دفعه نزن و اين حرفا ...البته من خيلي وقته ميخاستم اين برنامه رو نصب كنم واسش الان مصممم تر شدم

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
بگو گوشیم پیشم نیست میخوام ز بزنم ب مادرم یا خواهرم ... بعد بگو میرم اونور حرف میزنم .

اونوقت ناراحت ميشه كه چرا جلوي من حرف نزدي

2706