2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو شته ریاضی برای یه دختر سخت کار پیدا میشه البته من کاملا مخلف با حرفی که زدما چون اگه بلد باشه کار کنه چرا کار نباشه اما اگه پدرت کاری داره که بری پیشش و به رشتت هم بخوره برو اونجا

ورژن جديد.......عروس خانوم وکیلم؟!؟عروس رفته با دوس پسراش بهم بزنه !!! میاد الان !😐😂😂😂😂😂

دراينده كار واسه رشتت باشه

و اينكه علاقه و توان انجام و وارد شدن به اون شغل

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

ببين مثلا حقوق و حسابداري خيلي رشته هاي خوبي هستن

ولي دوستاي من هيچكدوم اهل انجام اون كار ا نيستن سر كارم نرفتن

چون ميگفتن بايد بريم محيط مردونه و دادگاه

منظورم اينه كه رشته ترو براساس توانايي هات انتخاب كن

نه بر اساس اينكه ميگن كدوم بهتره

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2738

اگه پشتوانه داری و میتونی برو ریاضی

وگرنه برو تجربی رشته هاش تو دانشگاه فراتر از بقیه هستن

انسانی بستگی داره به حافظت ک بتونی حفظ کنی یا ن

رشته های خوبی مثل روانشناسی و حقوق داره

معماری اگه علاقه داری صنایع اینا خوبن عمرانم خوبه کامپیوتر اگه میخوای بری از ایران خوبه

ورژن جديد.......عروس خانوم وکیلم؟!؟عروس رفته با دوس پسراش بهم بزنه !!! میاد الان !😐😂😂😂😂😂

مثلا بعضي ها معماري ميخونن، اصلا خلاقيت و ذوق هنري ندارن! هرگز هم ي مهندس به درد بخور معماري نميشن!

من الان عمران میخونم ولی میخوام کنکور انسانی هم بدم برم روانشناسی البته فقط قصدشو دارما نمیدونم شدنیه یا نه 

2706