2733
2734

کسی راه حلی داره ؟ من خیلی لاغرم ، قدم 167 وزنم 50 ! دوس ندارم ولی لعنتی انقد بی اشتهام فقط در حد زنده موندن غذا میخورم اگه کسی راه حلی داره بگه ثواب داره اجرتون با خدا تا از روی زمین محو نشدم راه حل بدین 

قرص اشتها بخور

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کپسول فرشته.دوعدد بعداز ناهار دوتا بعدازشام

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
2740

همون طور كه راه حل لاغر شدن نخوردنه راه حل چاق شدنم فقط خوردنه ديگه، اگه ازدواج نكردي خيلي به خودت سخت نگير چون معمولا بعد از ازدواج چاق تر ميشن، ولي بهتره تيروئيدت رو هم امتحان كني

ماکارونی،سیب زمینی اب پز حسابی بخور تپل میشی

اخه استارتر مشكلش اينه كه اشتها نداره چطوري اينا رو بخوره

اول بايد قرص اشتها بخوره 

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕

من وزنم۶۲کیلوعه.قدم۱۶۴.اما خیلی دلم میخواست عین شماها هرچی میخورم چاق نشم یا اشتهاآور از دست بدم داعما عین خرس گرسنه ام

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏