2737
2739
عنوان

شیرخوردن بچه

164 بازدید | 15 پست

سلام دوسیااا...من بعد کلی وقت دوباره اومدم.یه مشکلی دارم....از دیروز تا حالا بچم از یه سینم بیشتر شیر نمیخوره.هرکار میکنم اون یکی رو نمیخوره و الان پر شیر شده داره اذیتم میکنه اونم نمیخوره.چیکار کنم!!!!؟؟؟؟؟

تعداد رای : 1
نظرسنجی
شیر خوار
1
100%
شیرنخوردن
0
0%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وای خدا شما ها چقدر حساسید سر این موضوع ها خب عزیزم نیگیره شیر خشک بده والا  من خودم برای این ...

عجب

خواهش میکنم دیگه حالا دیگرانو ترغیب به این کار نکنید

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
2738
وای خدا شما ها چقدر حساسید سر این موضوع ها خب عزیزم نیگیره شیر خشک بده والا  من خودم برای این ...

شما که بخاطر فرم سینه ات بچه تو از شیر محروم کردی همچین مادرهای مسئولیت پذیری رو نمیتونی درک کنی که حاضرن هر سختی رو تحمل کنن که بچه شیر خودشونو بخوره پس کار غلط تو حداقل جار و نزن و بهش افتخار نکن 

من مادر دیدم با سینه ترک خورده گریه میکرد و به بچه اش شیر میداد و درد و تحمل می کرد تو نگران فرم سینه تی ؟

یه بچه دیگه تو فامیلتون نیست که شیر خور باشه ؟

خواهر زاده من یه سینه رو نمیخورد خواهرم میداد به دختر یکی از فامیلامون میخورد تاکم کم دختشو عادت داد از هردو بخوره اون سینه اش خشک نشه

2706