2733
2734
عنوان

بچه ها بیاین بگین کدوم تاپیک زیاد تحت تاثیر قرارتون داده 😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 707 بازدید | 66 پست

وای می می ناز؛ خدا رحمتش کنه چقد غصه شو خوردم چقد خوبه ک بعد این همه مدت همچنان تاپیکش پابرجاست خیلی از کاربرا براش از خدا طلب آمرزش میکنن و...

وقتی رفتم تاپیکش واقعا حسه عجیبی داشتم😔😔

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زندگی نامه دوست عزیز که از بچگیش و اینکه مادرش برادر ناتنیشو تو دریا انداخت!! خیلی ناراحتم کرد، تاپی ...

وای بخدا اون شب از ترس خوابم نبرد داستانش ترسناک نبود ولی خیلی سنگین بود ی جوری شدم بیچاره بهاران 

خیلی دوست دارم خانمی قلم خوبی داری😘😘

میشه لطفا اگه امضامو دیدی واسه حاجتم صلوات بفرستی 💜💜💜

تاپیک خانومی که

راجبه فوت بچه دوسالش تو تصادف یعنی دوروز داغون بودم همش با خدا حرف میزدم که هیچ پدر مادری این داغ و نبینن انشاالله ...

و اون خانومی که گفت اهوازی هستن و شوهرش اتفاقی براش افتاده تو محل کار پاشو میخوان قطع کنن واقعا تنم لرزید برای اون بنده خدا هم کلی دعا کردم آخر نفهمیدم چی شد؟!

در دنیا از سه آهنگ می هراسم ..صدای کودکی از بی مادری؛صدای عاشقی از جدایی؛صدای مجرمی از بی گناهی😔
خدانکنه عزیزم. الان فقط ترس زایمان دارم هلو و مولتی ویتامینو بیخیال شدم

همسرت بيكاره عزيز دلم؟😣

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
2740
خاطرات فرشته کوچک من احسان کاربر مامان سه تفنگدار خیییلی ناراحت شدم امیدوارم خدا صبر بده بهشون😔😔

مامان سه تفنگدار چیبود

پسرهای من معجزه های کوچک من و دلیل مادر شدنم  عاشقتونم 
خدانکنه عزیزم. الان فقط ترس زایمان دارم هلو و مولتی ویتامینو بیخیال شدم

عزیزم ایشالا زایمان راحتی داشته باشی و نینی گلت بیاد بغلت و بشه آرامش جونت، و با خودش شادی برات میاره

دنیام=شوهرم+دخترم  
وای می می ناز؛ خدا رحمتش کنه چقد غصه شو خوردم چقد خوبه ک بعد این همه مدت همچنان تاپیکش پابرجاست خیلی ...

خیلی امیدوار بود واسه زندگیش جنگید اخرش تسلیم شد فقط اونجا که بچه ش واسه سلامتی مریم روزه گرفته بود 😢😢

میشه لطفا اگه امضامو دیدی واسه حاجتم صلوات بفرستی 💜💜💜
همون ک موضوعش این با چشم خود دیدم ک دیگر قلبم نمیتپد خیلی باهاش گریه کردم.حالا یادم نیست دقیقا همون ...

منم یادمه باهاش گریه کردم

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
همسرت بيكاره عزيز دلم؟😣

الان تازه رفته سرکار ده روزه . صاحب کار قبلیش خیلی اذیت میکرد کم پدل میداد ماهم قسط داشتیم دیگه نمیرسیدیم ب چیزای دیگه مامانم اینام پیشم نبودن برم اونجا. 

برا ارامشم یه صلوات میفرستی
2706