2733
2734
عنوان

با دخالت های فامیل چیکار کنم؟

231 بازدید | 26 پست

من ۲۴ سالمه و مجردم. چند وقتیه با یه پسر دوستم ولی برنامه ای برای آینده نداریم با هم یعنی به دلایلی اصلا مناسب ازدواج باهم نیستیم ولی هرچندوقت یه بار همو میبینم و بیرون میریم. روز تولدم این دوستم برای کیک و کادو گرفته بود، دوستای دیگمم بودن‌. منم مثل هرکس دیگه روز تولدم کلی عکس گرفتم ک یادگاری برام بمونه و دوتاشون رو گذاشتم استوری اینستام.

این جریان رو مو به مو خانوادم میدونستن و با دوستیم با اون مشکلی نداشتن یا اگرم قلبا راضی به این دوستی نبودن هیچوقت چیزی به من نگفته بودن ولی فامیل های مادریم با دیدن استوری هام فکر کرده بودن که من رابطه مخفیانه دارم. خلاصه چند روز پیش خالم از شهرستان پاشد اومد و تو یه موقعیت مناسب سعی داشت حرف از زیر زبون مامانم بکشه ببینه این پسره کیه. مامان منم خودشو زد به اون راه که مثلا نمیدونه (چون خواهرشو میشناسه میدونه که دوستی ساده و بدون قصد و قرض یا هرچیز دیگه ای تو ذهن اونا تعریف نشدست).

حالا از اون روز هر روز سیل عظیمی از فامیل تو اینستا بهم ریکوئست میدن که سر از کارم در بیارن!!!

نمیدونم چرا فامیل های مادریم تو عصر تیر کمون شاه زندگی میکنن. چطوری جمعش کنم که بیخیالم شن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

حالا اگه استوری نمیزاشتین بهتر نبود 

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋

درخواست هیچ کدوم رو تو اینستا قبول نکن 

هررچی هم اززفامیل شنیدی 

یه گوشت در باشه یکی هم دروازه 

اگه تو روت هم گفتن بگو به خودم مربوطه 

اصلا توجه نکن

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

ایوول بهتون چه خانواده روشن فکر و اروپایی داری من اگه بودم تکه بزرگم گوشم بود ولی میتونی یه متن مودبانه فضولی ممنون تو صفحت بزاری یا کلاا اینفدر تحویل نگیری تا از فضولی بمیرن

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
ریپورت کن گزینه نمیخوام من رو در سرچ پیدا کنه رو بزن 

آخه زشته دیگه. اون یه نفر رو هم که فالوش رو اکسپت کردم منو تو عمل انجام شده گذاشت. تو جمع گفت فالوت کردم اکسپت کن!!!

ایوول بهتون چه خانواده روشن فکر و اروپایی داری من اگه بودم تکه بزرگم گوشم بود ولی میتونی یه متن مودب ...

روشن فکر؟؟؟ خب آخه دور هم نشستن (دوتایی هم نههه، دسته جمعی) اونقدر تعجب داره؟؟؟

2706