2733
2734
عنوان

پرنسس نیلوفره با اراده

| مشاهده متن کامل بحث + 7714 بازدید | 326 پست
میشه خودتون برام حساب کنین ولی امروز رو نمیذارم خیلی زیاده 

اره مشخصاتتو بنویس

هر کی دوسداره لاغر بشه   و بسی خوشکلو خوش اندام بشه  یه سر به تاپیکم بزنه   و مطالبو بخونه لینک = آدرس تاپیکم
میشه خودتون برام حساب کنین ولی امروز رو نمیذارم خیلی زیاده 

http://s9.picofile.com/d/8334560768/8f204833-0a60-4889-b6e4-5b6a1136c215/FinalRejim.pdfاینو دانلود کن الان مطالبمم هر وقت وقت داشتی بخون این فایل کالری بیشتر غذاهارو نوشته

قد 

وزن

میزان فعالیت چند روز در هفته ورزش میکنی

و وزن هدفت ک میخای چند کیلو بشی رو بهم بگو

هر کی دوسداره لاغر بشه   و بسی خوشکلو خوش اندام بشه  یه سر به تاپیکم بزنه   و مطالبو بخونه لینک = آدرس تاپیکم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قدم ۱۷۱  وزنم رو جدیدا نمیدونم فردا میرم وزن میکنم میگم

فردا برات حساب میکنم دوستم امشب هر چی ک ممنوعه و ممکنه هوس کنی بخور مث شیرینی  

97.5.31

صبحانه عسل ی ذره دوتا نان سخاری 100کالری

ناهار ی لیوان عدسی200کالری 

م.و 2عدد بیسکوییت ساقه 120کالری

شام نصف نیمرو ی تیکه نون ی کوچولو ته دیگ 215کالری

اخرشب ی لیوان هندوانه 75کالری

710کالری

2731
این کالری شماری دیروزم به جان خودم واقعیه

بعضی این نرم افزارا کالری واقعی رو نشون نمیدن دوستم

برنامه کرفس بود خیلی ها باهاش نتیجه گرفتن اگه مشکلی داشت بقیه کاربرهاش میگفتن

اها کرفس خوبه دوستم ادامه بده    

منم میخوامم لاݝررر شممم

پستامو ی دور بخون 

با فرمولی ک دادم کالریتو حساب کن 

کالری شماری رو شروع کن  

پستامو ی دور بخون  با فرمولی ک دادم کالریتو حساب کن  کالری شماری رو شروع کن     ...

باشه مرسی،نرم افزاره مانکن خوبه یا کرفس؟؟

فکر نمیکردم بشه شد خداشکر خداشکر خداشکررر...#لیتو
باشه مرسی،نرم افزاره مانکن خوبه یا کرفس؟؟

کرفس فکر کنم بهتره من از هیچکدوم استفاده نمیکنم خودم کالری حساب میکنم

امروز میرم خودمو وزن کنم دعا کنید ی کیلو کم کرده باشم میام نتیجشو میگم بهتون  

کرفس فکر کنم بهتره من از هیچکدوم استفاده نمیکنم خودم کالری حساب میکنم

اهان،چون نمیدونم واسه این گفتم،و اینکه ی تشویقی هم باشه خوبه

اهان،چون نمیدونم واسه این گفتم،و اینکه ی تشویقی هم باشه خوبه

شروع کن دوستم موفق باشی وزنتو ب ما هم گزارش بده تشویقت کنیم

شروع کن دوستم موفق باشی وزنتو ب ما هم گزارش بده تشویقت کنیم

واای مرسییی عزیزممم،ب خدا خودم خسته شدمم

من قدم ۱۵۶.وزنمم هر جا ی چیزیه،خودمون وزنه داریم۶۷.میرم جای دیگه۷۰

کرفس کار کردن باهاش راحت تره این رو از نظرات کاربرها متوجه شدم من خودم هم که کرفس دارم خیلی راحت کار ...

اهااا،اخه من جفتشو داشتم ولی از هیچ کدومش درست استفاده نمیکردم،مرسی ک راهنماییم کردین

2706