2737
2734
عنوان

موهای زائد 😐😒

251 بازدید | 19 پست

بچه ها هرکس کارایی که انجام میده واسه کل بدن  رو بگه و اینکه هر چند وقت یک بار و معایب و مزایاش رو هم بگین اگه لیزر هم انجام دادین لطفا بگین که راضی بودین یا نه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اوایل یروز درمیون ژیلت میزدم خسته شدم الان دودفعس پی در پی اپیلاسیون میکنم

دردش فقط واسه زیربغلو بیکینیه خیلی خوب شده خیلی دیرتردرمیاد و موهامم نازک شده من موهام ضخیم بود و مشکی الان کمرنگ شده

2731

من همه جا غیر بیکین رو اپیل میکنم بیکینی رو کرم مو بر خیلی راحت و بی دردسره صورتمم وکس میکنم که عالیه ولی نوبت گرفتم برم لیزر از پشت لب و زیر بغل میخوام شروع کنم که هزینه ش زیاد نشه ولی کم کم همه رو لیزر میکنم ایشالا👍

2738
اپلاسیون....مزایا : موها بعد مدتی کم میشن...معایب:باید صبر کنیم موها کامل دربیاد و بعدش بریم

آره اپیلاسیون همینش بده که باید بذاری در بیاد، چند وقته دارم ژیلت میزنم ولی از ژیلت هم خسته شدم،چه گرفتاریه

موهای زیر پوستی درنمیان؟  منی یه قسمتای کوچیکیم از پام زیرپوستی دراومده بود بعد خیلی بد بود&nb ...

روری دوبار با روغن بچه چرب کنی دیگه در نمیاد

قشنگترین آرزوم: رفتن به امریکا🇺🇸✈️یه صلوات واسه رفتنم میفرستی؟
چجوری باید تهییه کنم؟ واسه همه جا خوبه؟

تو عطاری ها هست من اگه شهرستان گیرم بیاد که از این بی نام و نشان ها میگیریم که آرسنیک داره اگه گیرم نیومد مارک مهناب میخرم خیلی معروفه من واسه همه جا استفاده میکنم غیر از صورت خیلی راضیم سالهاست اینکارو میکنم موها نازک میشه ولی باز سر وقتش در میاد لیزر خوب نیست چون مو رو بعد از یه مدت از بین میبره در حالیکه وجود موی زاید برای سلامتیه و دفع سموم و خیلی چیزای دیگه متاسفانه فقط به سفیدی پوست فکر میکنیم نه سلامتی کل بدن

2706