2737
2739
عنوان

رامبد داره مرزهای بیشعوری رو می پبمااااید

| مشاهده متن کامل بحث + 12689 بازدید | 274 پست
اصلا به اجرای ابوطالب نخندیدم خیلی مزخرف بود استندآپش😏 همشون خنده های الکی و تعریف های الکی ازش کر ...

اجراي ابوطالب خيليييي خفن بود. چطور نخنديدي. ما كه همگي تركيده بوديم از خنده. خدايي باحال بود 

منم ازش بدم میاد مرتیکه لوووس فک میکنه خیلی بامزس

اگه بدت میتد پس چرا برنامه ای که ساخته داری نگاه میکنی؟

دو چیز انتها نداره.اولی کهکشانه.دومی جهل بشره.البته اولی رو مطمعن نیستم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من منظورم به شما نبود کلا خیلیها رو دیدم که میگم من قصد دعوا ندارم شما فکر کنم نمیتونی مذاکره کنی مگ ...

اوکی

اینجانب یک روانشناس    هستم... اگه خدا بخواد  
2742
من گفتم موافقا بیان اگ بنا به موج بود کلا جدا نمیکردم اینو 

راستی خانمی با احترام اینکه توی تبادل نظر تاپیک میزنیم همه میتونن توش شرکت کنن نمیشه جداشون بکنیم بگیم شما بیا اونیکی نیاد برای این کار میشه توی تل گروه بزنید و اونجا با موافق ها صحبت کنید

راستی خانمی با احترام اینکه توی تبادل نظر تاپیک میزنیم همه میتونن توش شرکت کنن نمیشه جداشون بکنیم بگ ...

باشه ممنون

اینجانب یک روانشناس    هستم... اگه خدا بخواد  
2740
خانم عزیز من اصلا تمایلی به بحث با شما ندارم از همون اولم لحنم کاملا دوستانه بود شما لازم نیست برای ...

من در مورد بچم حرف نزدم درباره مهمونی خانوادگی و همسرم حرف زدم قبل ریپلای به اسم کاربری ها هم توجه کنید 

در مورد بچه هم قطعا از معلمی مثل شما نظر نمیخوایم 

باتشکر 

و اما در عالم رازیست ک جز به بهای خون فاش نگردد 
من با ابوطالب خییییییلللللییی خندیدم خیلی خوبه این پسر چرا الکی جبهه میگیرین😒

دقیقا.

دفعه پیش که آیت و وحید بودن میگفتن از لج رامبد به وحید رای میدیم.چون ایت اجراش خاصه و باب پسند همه نیست.ولی امشب که ابوطالب معرکه بود و وحید در مقابلش سیاهی لشگرم نیست چون میدونن شانس وحید صفره میگن تقصیره رامبده.

عجباااااا

وحیود کلن دوتا جمله داشت.

متنتو حفظی؟

آنی؟

دیگه چی داشت.وحید در برابر ابوطالب همینجوری ۱۰ هیچ عقبه.

حالا که ابوطالب ترکوند که دیگه هیچ.

بعدشم وحید با دو تا مربی و تیم نویسنده خطیبی در برابر ابوطالب که خودش نویسندشه حتی نتونست به مرزهای شوخی های ابوطالب نزدیک بشه 

2706