2737
2734

دیگه چجوری به یه نفر باید گفت گورتو گم کن؟؟ ایا همه مردا همین کارارو میکنن؟  مندیه دختر خیلی قوی و موفقم. سه سال پیش عقد کردم دو سال بعد بهم.‌زدم. طرف یه ادم انرمال وسواسی خسیس و اوا خواهر که عرضه جمع کردن خودشم نداش منم دوسش نداشتم هیچوقتم علاقه ای پیدا نشد. زندگیم کن فیکون شد . با بدبختی خودمو جمع جور کردم از اون وضع اومدم بیرون الان زندگیم خیلی خوبه خدارو شکر از هرجهت پیشرفت کردم.  تو این یه سال واسطه ای نمونده نفرستاده باشن واسه اشتی احمق حتی رفته به پسرعموی من که از من کوچکتره سپرده واسطه بشه😰 امروز اس خالی اومده از یه شماره به نظرم اشنا اومد. رفتن بک اپ گوشیم گشتم دیدم بله ایشونن😐 جدن مخش تاب داره اس خالی فرستاده فک کنین!  میخواستم برم خشتکشو جر بدم خونواده ام گفتن خودمون میریم حسابشو میرسیم. نمیدونید تو دو سال نامزدی چکار کردن با من تا لباس تنمو که دو سال پوشیده بودم کندم موقع طلاق پس فرستادم که به بهانه اونا مزاحممون نشن. مرتیکه گدازاده تا لحظه اخر منتظر بود یه خسارتیم دستی از ما بگیره. من خدارو خیلی شکر میکنم بخاطر همه چی ولی تو حکمت این یه کار موندم چرا باید بین این همه ادم این شیرین عقل سر راه من قرار بگیره

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

از تو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران تو بمان با دگران واي ب حال دگران

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه عتقيه اي هم بوده تو طالعت

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2728

شانس خواهر جان و اینکه چون قبل از ازدواج دوست پسر نداشتی اینم مزد پاک بودنته !!!!!! 

دوستای خودم خوبا و مومناشون همه گیر گرگا افتادن 

پسر بازا به خاطر تجربه زیادشون گشتن ادمای خوب پیدا کردن !!!!!

تهدیدش کن بگو میدیم یه کتک حسابی بهت بزنن تا مخت واقعا تکون بخوره 

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود . 
خطتو عوض کن و هرکس واسطه شد ارتباطتو باهاش قط کن /:

خطو مشکلی نیس بلاک میکنم. واسطه ها فامیلای نزدیکمن چون فامیل بودیم اونم چند قبضه . اونا از جزییات خبر ندارن فکر میکنن پسر خوبیه. باید برخورد جدی کنم باهاشون میترسم تو اینده گند بزنه به ازدواجم

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
چه عتقيه اي هم بوده تو طالعت

از نوادر روزگاره. یدونه اس اونم نصیب من شد😂😐

2738
شانس خواهر جان و اینکه چون قبل از ازدواج دوست پسر نداشتی اینم مزد پاک بودنته !!!!!!  دوستای خو ...

دیگه فحش و تهدید و اهانتی نبوده که بارش نکرده باشم اونموقع. کنده درخت بود تاحالا پوکیده بود. از بس بی غیرته به جاییش بر نمیخوره. دیگه باید برام سراغ برخورد فیزیکی اقلن دلم خنک میشه

خدارو شکر که زود متوجه شدی به درد هم نمیخورید و الان شرایط خوبی داری اگر از شناختی که داری میدونی عاقبت خوبی با این آقا نخواهی داشت بر نگرد حتی اگر خودشو واسطه هاش قسم و آیه خوردن که برگردی

دیدم که میگم

خطو مشکلی نیس بلاک میکنم. واسطه ها فامیلای نزدیکمن چون فامیل بودیم اونم چند قبضه . اونا از جزییات خب ...

اره حتمن جدی بگیر حتی اگه نزدیک باشن بهشون تذکر بده 

یه عکس یادگاری زیر دوربین مرگ با عزرائیل دارن همه 
خدارو شکر که زود متوجه شدی به درد هم نمیخورید و الان شرایط خوبی داری اگر از شناختی که داری میدونی عا ...

همون موقع هم بزور تحملش میکردم دیوونه نیستم که برگردم. ما بدیهاشونو تو بوق و کرنا نکردیم بقیه فک میکنن بخاطر مامانش بهم زدم ولی خودش ادم نرمالی  نیس.