2737
2734
عنوان

تورو خدا بیاین

203 بازدید | 21 پست

امروز واکسن ۱۸ماهگی پسرم رو زدم الان پیشونیش داغه ولی دست پاش سردن یخن خیلی میترسم چیکار کنم؟قطره هم بهش دادم 

لعنت به شبهای بعد از توووووو  به دردی ک ماند از توووووو.....‌‌  به دادم نمیرسی.....  رفتی آواره شد خانه😢ماندم غریبانه😭لعنت به بی کسی💔🤦‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ندارم😢چرا بدنش داغه دست وپاش یخ

لعنت به شبهای بعد از توووووو  به دردی ک ماند از توووووو.....‌‌  به دادم نمیرسی.....  رفتی آواره شد خانه😢ماندم غریبانه😭لعنت به بی کسی💔🤦‍♀️
2728

تب سنج ندارم خراب شده

2738

داروخونه شبانه روزی برو هم تب سنج بخر هم شیاف استامینوفن 

تب بچه شوخی نیست اصلا .تب سنج از نون شب واجب تره 

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود . 
خب ۲برابر وزنش بهش قطره استامینوفن بده 

دادم فعلا خوابیده

نه شیاف داری نه تب سنج....موقع واکسن حتمااا باید شیاف داشته باشی.فک کنم ۱۸ماهگی حتما شیافو میخواد چو ...

اخه از بهداشت نگفتن شیاف بگیر منم اطلاع نداشتم

2706