2737
2734
عنوان

خواهرم منو روانی کرده 😭😢

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خواهر بارداره نه من عزیزم  برا نی نیش اسم میخواد میگه تو بگو

اها ببخشید تازه متوجه شدم

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2738
خواهرم بارداره نه من عزیزم  برا خواهرم اسم میخوام

ازاین به بعد اگه ازت خواست که یه اسم انتخاب کنی بهش بگو که خودش برای بچه انتخاب کنه تابعداً اگه اسم مورد پسندِ اون وشوهرش نبود شما مقصرنباشید

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
مسدودش کردم زنگ زده فوشم داده 😇😯

انشالله بسلامت بدنیا بیاد و خواهرت زایمان موفقی داشته باشه عزیزم

حساسیتش طبیعیه کمکش کن

من خواهر ندارم و همیشه یه کمبود هایی رو بخاطرش حس کردم

موفق باشی😍😘

شما میگی خواهرت شما رو روانی کرده؟اخه من تعجب میکنم معمولاً همه از دستِ خواهر شوهرروانی ...

نه بابا بعضی هاازدست خواهرخودشون روانین..جاری من ازخواهرش میناله بیچاره..با خواهرشوهرم خیلی خوبه رابطش

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
  شما میگی خواهرت شما رو روانی کرده؟اخه من تعجب میکنم معمولاً همه از دستِ خواهر شوهرروانی ...

نه بابا بعضی هاازدست خواهرخودشون روانین..جاری من ازخواهرش میناله بیچاره..با خواهرشوهرم خیلی خوبه رابطش..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم