2737
2739
عنوان

بارداری لطفا بیاید

63 بازدید | 4 پست

عدد مام وفری بتا رو کجای جدول از غربالگری مینویسن میشه برا منو بگید چنده 

تیکریکسالگی پسر عزیزم.                                                                                                                                       من که شاعر نیستم در وصف او غوغا کنم            ون یکادش را بخوانید دلبر من محشر است                                             یه دلدارو دو دلبر

[QUOTE=66785899]نوشته ك بتا٢٨[/QUOعدد مام چند هست 

تیکریکسالگی پسر عزیزم.                                                                                                                                       من که شاعر نیستم در وصف او غوغا کنم            ون یکادش را بخوانید دلبر من محشر است                                             یه دلدارو دو دلبر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روبرويش عدد مامه

0.73

واسه من مام ٢و خوردي بود و بتا ٧٤

نماز درد را از بدنمان دور مي كند و سختي هاي روزگار را آسان مي كند و اگر با دعا همراهش كنيم ديگر چيزي محال نيست ب اذن الله 😍😍
2728

مرسی جنسیت نینیت چیه