2733
2739
عنوان

خانوما بیاین

97 بازدید | 13 پست

این کانال هایی که تو تا گرام هست لباس عمده میفروشن  اینا معتبرن؟میخوام لباس سفارش بدم بفروشم

شخصیت منو با برخوردم اشتباه نکن شخصیت من چیزیه که من هستم اما،برخورد من بستگی،داره به این که تو چی باشی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
🤔خوب پیام بده بهشون ببین معازه دارن یا فقط اینترنتین

مغازه دارن تهرانن ،من یه شهر دیگه اممیخاستم ببینم سفارش بدم واقعا میارن؟چون پولش رو باید قبل از تحویل لباسا پرداخت کنیم 

شخصیت منو با برخوردم اشتباه نکن شخصیت من چیزیه که من هستم اما،برخورد من بستگی،داره به این که تو چی باشی
یکی از فامیلای ما که میگفت یه لباسی بوده خیلی قشنگ وشیک سفارش که دادم فرستادن واسم افتضاح بوده میگفت ...

یعنی یه لباس دیگه رو فرستادن براش؟

مغازه دارن تهرانن ،من یه شهر دیگه اممیخاستم ببینم سفارش بدم واقعا میارن؟چون پولش رو باید قبل از تحوی ...

خوب از مغازشون بگیر از تل نگیر از مغازه هم‌گرفتی بگو اول فاکتورو بنویسن امصاه کنن مهر کنن عکس بگیر یا فکس کنن برات بعد پولو پرداخت کن

خوب از مغازشون بگیر از تل نگیر از مغازه هم‌گرفتی بگو اول فاکتورو بنویسن امصاه کنن مهر کنن عکس بگیر ی ...

اخه خودم نمیتونم برم تهران میخام سفارش بدم بیارن تو شهر خودمون

2738
یعنی یه لباس دیگه رو فرستادن براش؟

ن همون لباسه بوده اما ن به اون زیبایی که توپیچ عکس گذاشتن خیلی خیلی ساده بوده میگفت انگار فقط یه پارچه ساده گرفتن ودوطرفشو دوختن ویه مدل خیلی زشت ازش دراوردن میگفت زنگ زدم گفتم این لباس به زیبایی اون لباسی نبوده که من سفارش دادم پولم روپس بدید لباسم میفرستم براتون اما قبول نکردن 

ن همون لباسه بوده اما ن به اون زیبایی که توپیچ عکس گذاشتن خیلی خیلی ساده بوده میگفت انگار فقط یه پار ...

واااااا

بهتره بری ازنزدیک لباسشون روببینی وبخری سفارش اینترنتی به نظرم خوب نیست البته نمیدونم بازم تصمیم گیر ...

ممنون از راهنماییت