2733
2734
عنوان

ریسک سندرم داون در غربالگری دوم

5913 بازدید | 22 پست

خانما یه سوال من امروز جوابه غربالگری دومم اومده قسمت تریزومی21 و احتمال ریسک زده1:250 این طبیعیه یا خطرناکه؟ بعداینکه زده 790 : 1

ینی 1در 790تا؟ این الان ینی چی خیلی نگرانم

دکترت باید نظر بده 

میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم یه کم بالاست دیگه به نسبت..... اما نه اونقدر. من بودم آزمایش های تکمیلی انجام می دادم.

اگر سوالی در مورد مهاجرت٬ ویزای تحصیلی٬ پناهندگی و... در اروپا دارین می تونین ازم بپرسین٬ سعی می کنم جواب بدم. 

احتمالا امینوسنتز میشی چیزی نیس اینا همه عددو ارقامم منم امینو شدم

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
عکسشو بزا صد در صد میفرستنت امینوسنتز یا سلفری من ک رفتم سالم بود بچه😑

ریسکت چند بود؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2738
الان چرا دومي رو رفتي؟ مگه أولي مشكل داشتي ؟

نه والا اولی و گفت خوبه ولی دومی و نوشت بهش گفتم میتونم نرم گفت مسئولیتش پای خودت منم دیدم به ریسکش نمیارزه رفتم دادم

نه والا اولی و گفت خوبه ولی دومی و نوشت بهش گفتم میتونم نرم گفت مسئولیتش پای خودت منم دیدم به ریسکش ...

من أولي نرمال بود ديگ گفت نياز نيس

برات اولي رو نرده بوذnegative؟

خدايا خودت فندقم حفظ كن🙏

بالاخره ۱ به ۲۵۰ یا یک به ۷۵۰؟  سل فری نده چون اگه خدایی نکرده بتز ریسک باشه باید امینوسنتز شی ینی دو برابر هزینه .اونم چند ملیون.مستقیم امنیو سنتز بده انشالله چیزی نیست.من ۱ به ۱۲۰ بودم ولی هیچی نبود

میشه لطف کنید واسه مامان و بابام و برادرم یه صلوات بفرستید مشکلشون حل شه. خدا هم مشکلاتونو حل کنه انشالله
2706