2737
2734

۲۰ مرداد یک دونه زدم به علت تاخیر ..دکتر گفت ۲۷ اگه پریود نشدی بیا برات ازمایش بارداری بنویسم ...ایا مانع بارداری میشه اگه من تو این‌روزای تاخیر اقدام کرده باشم؟؟؟ کسی بوده شرایطش مثه من بوده باشه؟؟ 

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اگه بچه باشو جاشو سفت میکنه و محیط رحمو اماده میکنه واسه بچه.اگه هم خبری نباشه اندومتر تا یه مقدار مجاز ضخیم‌میشه و بعد فرو میریزه که پریود میشی

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...
2728
نه اگه بچه باشو جاشو سفت میکنه و محیط رحمو اماده میکنه واسه بچه.اگه هم خبری نباشه اندومتر تا یه مقدا ...

تا چقدر باید بشه فرو بریزه؟؟

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)