2733
2734

امروز قرار بود با همکار آقام بريم بیرون 

حالا خانومش بهم پیام داده برای شوهرش تولد هم ميخواد بگیره در حد اینکه کیک بگیره سورپرايزش کنه 

آدم های تعارفی هم نیستیم خیلی با هم راحتيم

زیاد هم اهل کادو بازی نيستن 

حالا ما بخوايم بریم هدیه چی ببريم براش؟

با توجه به اینکه آخر ماه هستش و پول زیادی هم در بساط نداریم 

پیشنهاد های ارزان و خوب اگه دارین لطفا بدین 

خدا جونم مرسی که نی نی منو گذاشتی تو دلم مراقب کوچولوم باش بیمه ی حضرت علی و حضرت فاطمه میکنم نی نی مو خدا جونم هیچکی رو چشم انتظار مامان شدن نذار به همه نی نی بده ممنون يه صلوات برای کوچولوم مهمونم کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه تی شرت:) درحد ۳۰-۴۰ تومن

ممنون عزیزم 

خدا جونم مرسی که نی نی منو گذاشتی تو دلم مراقب کوچولوم باش بیمه ی حضرت علی و حضرت فاطمه میکنم نی نی مو خدا جونم هیچکی رو چشم انتظار مامان شدن نذار به همه نی نی بده ممنون يه صلوات برای کوچولوم مهمونم کن

تیشرت عطر جاسوییچی پیراهن هم میتونین بخرین حدودا شصت هفتاد تومنه

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺

خب بستگی ب سن و عقاید اون فرد داره 

میتونه هدیه انگشتر نقره یا ادکلن یا پیرهن یا کمربند یا کیف پول یا اگه کلاه میپوشه کلاه یا تیشرت یا حتی گل یا درآخر ک ب نظرم خیلی خوبه کارت هدیه

2738
اگر اهل کادو دادن نیستن به نظرم نیازی نیست شما هم کادو بدین. نهایت چندتا شاخه گل بهشون بدین یا یه چی ...

اره اتفاقا به این گزینه خیلی فکر کردم 

خب بستگی ب سن و عقاید اون فرد داره  میتونه هدیه انگشتر نقره یا ادکلن یا پیرهن یا کمربند یا کیف ...

مرررسی گلم گزینه های خوبی دادی 

لباس همه باسلیقه خودشون میخرن. شما دیگه لباس نخر دو مثقال زعفرون بخر. طرف هم خیلی خوشحال میشه. من امسال واسه خودم مد کردم دیگه لباس اینا نمیخرم یا پولش رو تو پاکت میدم یا هم آذوقه میخرم مثلا چای...روغن ....طرف هم خیلی خوشحال میشه. امشب تولد مهمونم گفتم که ماالشعیر تولد رو من میارم نخر...

لباس همه باسلیقه خودشون میخرن. شما دیگه لباس نخر دو مثقال زعفرون بخر. طرف هم خیلی خوشحال میشه. من ام ...

ایده خوبی هستش ولی دیر خوندم دیگه دیروز یه ادکلن خریدیم