2733
2739
عنوان

دوهفته پیش سقط داشتم اما هنوز علاءم حاملگی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1810 بازدید | 47 پست
عزيزم ناراحت نباش دوباره مامان ميشي يكم كه بهتر شدي دوباره اقدام كن

توکل بخدا من اندومتریوزی ام تقریبا بارداریم محال بود واسه بدست آوردنش کلی تلاش کردم 

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دل درد ندارم ولی کمردردم شدیده 

کمردرد نشونه خوبی نیست گلم برو دکتر😔

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 
2728
چطوري اين كارو كرد؟ دكترا كه هيچي بلد نيستن فقط قرص ميدن تاثيرم نداره

به من دکی گفت برو ترنسید اسید و مفتامیک  اسید بخور ولی فایده نداشت . با یه سری داروخونگی که یکیش صمغ مخصوصه کمرمو چسبوند بخدا راحت شدم داشتم از کمردرد ملق میزدم بخدا راحتم کرد . اگر ماما خونگی میشناسی برو اگرم نه برو عطاری قرص کمر بگیر نحوه مصرفو بپرسبزن کمرت

😞😞😞😞😞😞

بخدا نمیخوام بترسونمت اخه منم خیلی کمرم درد میکرد و خون روشن میدیدم

ميشي عزيز دلم توكل كن بخدا مطمئن باش مامان ميشي    

التماس دعا دوست گلم

2738
بخدا نمیخوام بترسونمت اخه منم خیلی کمرم درد میکرد و خون روشن میدیدم

ن عزیزم خودم ناراحتم آخه یه سقطم داشتم دلمو به این خوش کرده بودم خیلی خوشحال بودم الان...... 

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستین   
ن عزیزم خودم ناراحتم آخه یه سقطم داشتم دلمو به این خوش کرده بودم خیلی خوشحال بودم الان...... 

الهی قربونت برم شایدم سالم باشه برو یه سونو بده

از کجا بفهمم که هنوز حامله ام بی بی اگه مثبت بشه احتمال داره حامله باشم همونجور که گفتم؟؟؟

نمیدونم از هورمون هاست که بهم میریزه اشکال نداره منم بعد سقط هم باز ویار داشتم که به مرور زمان رفع شد

امیدوارم...همین روزا یه اتفاق خوب تو زندگیتون بیفته که از ته دل داد بزنیدخدایا شکرت...
2706