2737
2734

بعد ٣ سال دوستي كه همه در جريان بودن ٢ ماه پيش الكي ولم كرد

خواهرش دختر خوب و مهربونيه امروز اس داد گفت دلتنگتمو اينا خوبي گفتم نه اصلا گفت چي شده گفتم ٢ ماهه كات كرديمو اينا گفت من با داداشم قهرم نميدونستم و خيلي ناراحت شدم 

بعد گفت البته از اون يكي خواهرم شنيدم كه داداش بهش گفته كات كردين خواهرمم گفته درست نيست با ابروش بازي كرده 

بعد گفت ببينيم همو

بنظرتون از قصد اس داد؟يا نه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نظری درباره خواهرشون ک ندارم

ولیکن

(( درباره آقا پسر))

آدمها  یک بار فرصت دارن ک خودشونو نشون بدن !!!!

همین ....

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2731
2738

داداشش گفته اس بده بهش،نرو به نظرم .وقتي دوماه راحت رفته بعدا هم ميره سعي كن فراموش كني 

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍
اخه فقط گفت خيلي ناراحت شدم نميدونم چي بگم اصلا

به نظرم یکم بپیچونه خواهره رو بگو نه نمیتونم بیامو اینا یا مهمونی ام یا دارم میرم مسافرت . باز خودش میاد بهت میگه که ببینیم همو اینجوری مطمئن باش کار داداشس هرچند الانشم داداشه بهش گفته اینجوری بگه

❤ 💚🍃هرچه در جستن آنی،آنی❤💚🍃خدایاخودت بساز تو بسازی قشنگ تره♥️🌸♥️
2706