2703
2713
عنوان

بارداري دوقلوي همسان

158 بازدید | 8 پست

سلام

دوستان من هفته ٧ ام هستم.سونو رفتم و نشون داده دو قلو باردارم كه توي يه كيسه هستن

دكترم گفت خيلي خوب نيست و توي يه كيسه بودن خطرناك ميشه ماههاي بالا.خيلي ناراحت و نگرانم.كسي بوده اين حالت و داشته؟از تجربياتتون ميگين؟

تورو خدا از همین اول منفی نباش ، افکار منفی رو انسان تاثیر میزاره ،من هر فکر منفی که تو ذهنم کردم‌برام پیش اومد ، امیدت به خدا باشه تازه نی نی هات شبیه هم میشن و خوشگل‌

به شیوه خودت زندگی کن ، اینجا حتی پشت سر خدا هم حرف میزنن😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا  بده ؟ 

اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ ************ برای ادای قرض سنگین 1002بار خواندن سُبحانَ اللهِ وَ بِحَمدِهِ سُبحانَ اللهِ العَظیمُ
2720

اتفاقا ادم مثبتي هستم انقدرررر از دوقلو با شوهرم خوشحال شديم

ولي شرايط بدي داشتم يه سقط تو ٥ ماهگي داشتم(مشكل ژنتيكي بود) حالا اينطوري ميگه حس ميكنم ميخواد دل نبندم

ميگن وقتي كيسه شون مشتركه ممكنه بندناف به هم بپيچه و مشكل ساز بشه

گفتم كسي اگه اينطور بوده بهم دلگرمي بده

توكل بخدا

اینا چیزاییه که برا بعضیا پیش اومده.اما شما توکلت به خدا باشه چون هر کدوم ازینا که گفتم بخواد بشه خارج از اختیار شماست و کاری ننیتونی بکنی.پس اروم باش و از دوقولو داشتنت لذت ببر و کیف کن

2714

مرسي از جوابتون

اره به قول شما بايد لذت ببرم 

دارم لحظه شماري ميكنم كه سونو سه ماهگي برم و ايشالله سالم باشن و به پسرم بگم.انقدر كه حسرت داداش يا خواهر كوچولو داشت حالا خدا دوتا بهش ميده ايشالله