2410
2553
عنوان

بااین نوزاد چه کنم😣

407 بازدید | 22 پست

سلام دوقلوهام الان۲۳روزشونه یکیشون سیرم که شیرخشک وشیر بخوره همینجور گردنشو کج میکنه و دنبال ممه میگرده خیلی شبا اذیت میکنه سیرم هس پستونکم که نمیتونم الان بدم یه بار امتحان کردم حالت تهوع گرفت وبالااورد چیکار کنم از سرش بیفته

ممنون میشم جواب بدین میرم ومیام چون دستم بنده بهشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من نمیدونم عزیزم...فقط اومدم ذوق کنمو برم😍😍😍😍😍

خدا ببخشتشون بهت😚😚

کاش منم به زودی نی نی دار شم😋😋

خدایا هزاراااان بار شکررررت به خاطر فرشته نازنینی که بهم بخشیدی  بعد از 17 ماه انتظار، 10 شهریور 98 بی بی چکم هاله انداخت و 15 شهریور کاملا مثبت شد به لطف خدا و امام حسین،خدایا پسر کوچولومو در پناه خودت حفظ کن و هیچ خانمی رو حسرت به دل مادر شدن نذار،الهی آمـــین  خدایا شکـــــــرت،این سری بدون انتظار طولانی منو لایق مادر شدن دوباره دونستی😭❤ اولین ماهی بود که اقدام جدی داشتیم،خدایا شکرت.10بهمن1401 بی بی چک زدم بعد دوساعت هاله داشت،12ام دوباره زدم سریع هاله انداخت،عصرش ازمایش دادم و با بتای455 خوشحالیم تکمیل شد😍😍الهی فدات شم نفس مامان،انشاالله صحیح و سالم بیای بغلم،عاشق تو و داداش کوچولوتم😍😍🤗خدایـــــا دامن هرکی بچه میخاد رو با اولاد سالم وصالح سبز کن،آمیـــــــــن🙏
2714
من نمیدونم عزیزم...فقط اومدم ذوق کنمو برم😍😍😍😍😍 خدا ببخشتشون بهت😚😚 کاش منم به زودی نی نی دار ...

انشاالله به زودی خدادامنتون سبزکنه

روزگارغریبی ست دوستان هم غریبه شدن صراحی
2706