2733
2734
عنوان

اولین تکون خوردن و حرکت جنینتون

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 26 پست

اون نبضه که از هفته ده یازده روی شکمت حس میکنی. ولی اولین لگدها هفته هجده به بعد تازه اندازه ی حرکت یک کرم متوجه میشی. من خودم نوزده هفته رو داشتم تموم میکردم که حس کردم. ولی لگدهای قویترش از هفته بیست و پنج به بعد شروع شد. هفته سی شوهرم که دستشو میذاشت میگفت چرا این جفتک میزنه چقدر قویه😁... ولی از هفته سی و سه لگدش کم شد و حرکات جابجاییش معلوم شد. اینکه باسنش رو تغییر میده کاملا مشخصه!

من آخرین تاریخ پریم ۳۱ خرداد بوده الان چن وقتمه

دوره های پریودیت چند روزه بوده؟ فاصله ی بین پریودهات رو میگم؟ مثلا منظم بوده؟ تقریبا همیشه 28روزه بوده؟ 30روزه بوده؟ یا نه نامنظم بوده؟ هرماه یک تاریخی میشدی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هفته ۱۹.دورسرش بگردم

ایشالا بسلامتی بغلش کنی

نی نی یار عزیز لطفا بهم پیام بده کارت دارم.۴ تا کاربری زیر خاکی دارم میخام وصلش بشن به کدوم نی نی یار باید پناه ببرم 
دوره های پریودیت چند روزه بوده؟ فاصله ی بین پریودهات رو میگم؟ مثلا منظم بوده؟ تقریبا همیشه 28روزه بو ...

منظم بوده ۳۰ روزه

نی نی یار عزیز لطفا بهم پیام بده کارت دارم.۴ تا کاربری زیر خاکی دارم میخام وصلش بشن به کدوم نی نی یار باید پناه ببرم 
2728
۸ هفته ان تی مگه نرفتی؟

نه هنوز 

اگه تاریخ لقاح رو مثلا چهارده پانزده تیر در نظر بگیریم. تقریبا 39روزه اس.. تقریبا میشه پنج هفته و چهار روز... پس میشه گفت هنوز ضربان قلب هم نداره. تقریبا دو هفته دیگه اولین سونوتو بری قلبش میزنه و صداشو میشنوی.. 

اگه تاریخ لقاح رو مثلا چهارده پانزده تیر در نظر بگیریم. تقریبا 39روزه اس.. تقریبا میشه پنج هفته و چه ...

وا دکتر بمن گفت ۱۰ هفتته ولی من خودم شک دارم

2738

ببخشید ولی اگه از اولین روز آخرین پریودی حساب کنی بارداریت 42هفته حساب میشه(این کار رو ماماها انجام میدن). ولی از نظر سونوگرافی و متخصص ها بارداری 40هفته تمام حساب میشه و از تاریخ لقاح و تشکیل نطفه عمر جنین رو حساب میکنن. که چون شما تاریخ منظم داشتی تخمک گذاریت تقریبا روز  پانزده یا شانزده دوره ات اتفاق افتاده و لقاح صورت گرفته. یعنی بین چهارده تا شانزده تیر احتمالا نزدیکی داشتی که اسپرم به تخمک رسیده و لقاح صورت گرفته. شما الان سونو بری جنینت پنج هفته و تقریبا چهار پنج روزه اس.

و شما اولین سونو رو تقریبا ده تا چهارده روز دیگه باید بری که قلبش تشکیل شده باشه و صداشو بشنوی... دومین سونو و آزمایش رو که بهش میگن ان تی هفته دوازده و سیزده انجام میدن(که سونوی دقیقی هستش و تاریخ زایمان رو دقیقتر میگه). و سونوی بعدی سونوی آنومالی تو هفته شانزده تا هجده انجام میشه که آزمایش هم داره. بنا به تشخیص دکتر میشه آزمایشش رو ندی. که جنسیت رو هم دقیق میگن. سونوی بعدی هم سی و دو هفته انجام میشه که برای رشد جنین و وزنش هست.