2703
2553
عنوان

اولین تکون خوردن و حرکت جنینتون

328 بازدید | 26 پست

سلام دوستان در کدوم هفته حرکت جنینتونو حس کردید آیا کسی هست در هفته های ۵ یا ۶ حرکتشو حس کرده باشه

نی نی یار عزیز لطفا بهم پیام بده کارت دارم.۴ تا کاربری زیر خاکی دارم میخام وصلش بشن به کدوم نی نی یار باید پناه ببرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

اون موقع فقط نطفه اس . شبیه ی لخته کوچیک خون

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

نه عزیزم از نظر عملی امکان پذیر نیست

الان شما یه نبض حس میکنی تو شکمت

تکونای نی نی نیست

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2714

عزیزم فکر می کنم از نظر علمی تو هفته ی پنج یا شش ممکن نباشه.

من خودم با اینکه بارداری اولمه خیلی زود و تو چهارده- پونزده هفتگی اولین حرکتشو حس کردم (اونم حرکات خیلی خفیف) لگد زدن و حرکت جدی رو از هفته ۱۸-۱۹ احساس کردم. خیییلی حس خوبیه.   

اگر سوالی در مورد مهاجرت٬ ویزای تحصیلی٬ پناهندگی و... در اروپا دارین می تونین ازم بپرسین٬ سعی می کنم جواب بدم. 
نه عزیزم هفته ی ۶ که تازه موقع تشکیل قلبشه

من دقیقا نمیدونم هفته چندمم اما الان یه هفته است وقتی دراز میکشم دقیقا برامدگی شو حس میکنم و بعد از چن لحظه جابجا میشه

نی نی یار عزیز لطفا بهم پیام بده کارت دارم.۴ تا کاربری زیر خاکی دارم میخام وصلش بشن به کدوم نی نی یار باید پناه ببرم 
من دقیقا نمیدونم هفته چندمم اما الان یه هفته است وقتی دراز میکشم دقیقا برامدگی شو حس میکنم و بعد از ...

عزیزم‌اون الان قد نخوده

کدوم برآمدگی

الان بچه ی ما نزدیکه ۳۰ سانته برآمدگیش معلوم نیست😒

تا هفته ۱۸ فقط ضربان حس میکردم بعدش هفته ۱۸ تکون خوردنشو حس کردم مثل ماهی از یه طرف دلم میرفت یه طرف ...

من بچه اولم دقیقا پنج ماهگی تکون خورد ولی این مطمینم که این ور اونور میشه

عزیزم فکر می کنم از نظر علمی تو هفته ی پنج یا شش ممکن نباشه. من خودم با اینکه بارداری اولمه خیلی زو ...

تکون نه فقط سفت میشه مثه بر آمدگی میاد بالا 

عزیزم‌اون الان قد نخوده کدوم برآمدگی الان بچه ی ما نزدیکه ۳۰ سانته برآمدگیش معلوم نیست😒

من آخرین تاریخ پریم ۳۱ خرداد بوده الان چن وقتمه

2706