2733
2734
عنوان

عمل واریکوسل

574 بازدید | 44 پست

سلام بچه ها 

کسی بوده شوهرش واریکوسل داشته باشه و با عمل کامل خوب بشه و بعدش زوددبچه دار بشن؟

نوع عمل هم چی بود؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

همسر آینده من همین مشکل داره و قبول نمی کنه درمان کنه

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀

شوهرم واریکوسل داره حال عمل هم نداشت بی خیال شدیم خودمم تخمدان پلی کیستیک داشتم، دیگه کلا بی خیال شدم ، رفته بودم سونو بدم بخاطر کیستم دکتر بهم گفت بارداری  شوکه شدم 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر ندارم ولی تو خانوادمون دو مورد عمل کردن شش ماه بعد بچه دار شدن تازه یکیش یه هفته قبل جشنش رف عمل😐

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2731

واریکوسل داره؟آزمایش داده؟

گرید چند هست ؟

دوست پسرته؟بهت گفته😄😅

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
شوهرم واریکوسل داره حال عمل هم نداشت بی خیال شدیم خودمم تخمدان پلی کیستیک داشتم، دیگه کلا بی خیال شد ...

خداروشکر عزیزم 

ان شاءالله بسلامت بیاد بغلت 

جنسیتش معلومه؟

2738

همسر من داشت و داره شدیدم هست

خدا رحم کرد نی نی دار شدیم

انشالله شمام نی نی دار میشید

راستی نمیدونم ربطی داره یا نه 

ما قبل از ماه حاملگیم هر دونون کلیییییییی فلفل خوردیم 😆😆

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
سلام بعله عمل کرد تو رویان  سه ماه بعد من بچه دار شدم  تا سه ماه دارو میخورد بعد سه ماه ...

نوع عملش چی بود؟لاپراسکوپی یا میکروسجری یا سنتی؟

بچتون پسره ؟

ایشالا ۱۱/۱۱ ، دخمله ، اصولا واریکوسلی ها قبل عمل دختر زا هستن 

آره همینو میخواستم مطمین بشم 

خدا حفظش کنه عزیزم 

واریکوسل داره؟آزمایش داده؟ گرید چند هست ؟

دقیق نمی دونم...چون نمی دونم چطوره نپرسیدم ولی خودش معتقده مشکلی نداره  و همینجوری بچه دار میشه

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
همسر من داشت و داره شدیدم هست خدا رحم کرد نی نی دار شدیم انشالله شمام نی نی دار میشید راستی نمیدو ...

فلفل طبع رو گرم میکنه و جنسیت رو به سمت پسر بودن سوق میده 

2706