2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بین من همجوار دوا درمونکردم نشد ماهی که ول کردم گفتم من نازام و ترویید پرکار سمی داشتم دکتر گفته بود باید گلوتو عمل کنی همون ماه که بیخیال دکتر و...بودم میخواستم بریم مشهد توی مشهد بی بیم مثبت شد هنوز دکتر میگه احتمال سقطط زیاد بخاطر ترویید منم گفتم توکل به خدا

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
سلام من رویان انجام دادم بار اول نگرفت یه ماه استراحت بینش بود که شد باردوم ونتیجه گرفتم

ببخشید هزینش تو رویان چقدره؟

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
2740
الان رو نمیدونم من تقریبا ۵سال پیش انجام دادم که باردوم کل هزینه هاش دراو ویزیتو سونو شد نزدیکای هشت ...

اووو پنج سال پیش،ممنونم خدا فرزندتونو حفظ کنه براتون❤

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
الان بارداری عزیز؟ 

بله عزیزم.سه ماه بعد ای یوای با امپول گونادوپرین و یه قرص برا زخامت رحم که اسمشو نمیدونم باردارشدم

کاربر😍Niloopar😍سابق هستممم...تیکر تولد آرادجونمه پسرگلم