2737
2739

کله پاچه

سوپ‌پای مرغ هر شب

سیب زمینی ابپز یا کبابی قارچ اب پز یا کبابی گوشت ابپز یا کبابی

سرخ شده نباشه

چهارمغز موز خامه شیر رو میکس کن صبح یا عصر بخور

اب خیلیی بخور دلستر و بستنی و میوه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
اجیل دقیقا چ مغزایی بیشتر تاثیر دارن ؟؟؟

بادوم درختي بادوم هندي پسته 

برو كلا اجيل بگير نگران هم نباش 

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تخم مرغم خیلی خوبه هر روز بخور

صبحانه بخورم خوبه ؟ هر روز صبح نمیرو ؟

صدا میکنم ” تو ” را! این ” جانی ” که میگویی، جانم را میگیرد! نزن این حرف ها را! دل من جنبه ندارد...
کله پاچه سوپ‌پای مرغ هر شب سیب زمینی ابپز یا کبابی قارچ اب پز یا کبابی گوشت ابپز یا کبابی سرخ شده ...

کله پاچه کدوم قسمتش بهتره ؟ فرقی نداره ؟

صدا میکنم ” تو ” را! این ” جانی ” که میگویی، جانم را میگیرد! نزن این حرف ها را! دل من جنبه ندارد...
2742
2738

خوبه که به این هفتهای اخر هرهفته 200گرم اضاف میکنه بستنی وشیرینی تر ودلستربخور

من برای دخترانم آرزوی خوشبختی میکنم مادرم هم برای من آرزوی خوشبختی کرده بود ومادرش هم برای مادرم. من یقین دارم روزی دختری ازنسل ماخوشبخت خواهدشد😔😔سایه جون مامان ساغرعمرمامان دلم برای بغل کردنتون تنگ شده خدایا منکه نشد ولی دخترام وخوشبخت کن التماست میکنم خداجون.دلم براتون پرپرمیزنه 😔😔😔😔روله بی توتک تنیام له تنیایی تنیاترم وختی یادت کفم روله جورچیلگ آگرگرم😭😭روله باوتازندگیم گشتی قربانی تماشات کم روله مگر ودیدارت دل خصه بارم شادکم😢😢
۳۵ هفته ۲۳۰۰ 

این چیزای که دوستان گفتن رو حتما بخور رو پهلو چپ. هم بخواب که خون رسانی به جنین بهتر. بشه وزن بگیره

پسرم هدیه حضرت فاطمه تو روز شهادتشه روزی که بی بی چک مثبت شد ۱۳۹۶/۱۲/۰۱🌷
خیلی ناراحتم 😢دکتر سونوگراف گف خوبه همینطوری پیش بره ب ۳ و نیم میرسه اما دکتر خودم گف کمه 

نگران نباش عزیزم .خوب میشه وزنش .یه مدت ب خودت برس غذاهای مقوی بخور 

پودر لیدی میل هم خوبه بخور 

ان شالله یه نینی توپولی دنیا میاری 

راستي مشكلت حل شد؟؟؟ به شوهرت گفتي؟؟؟ 

اره گفتم ..اولش ک مشکل ساز شد گف میرم ماشینشو اتیش میزنم و این حرفا اما کم کم ارومش کردم 

خوبه دیگه چرا کم،تتبدنیابیادزیادتراز سه کیلومیشه 

واقعا؟؟؟ پس دکتر چرا منو ترسوند😕

❇️لیست غذاهای افزایش وزن جنین ماه نهم

🔹تخمه کدو🔹بادام هندی🔹سویای خشک بوداده🔹گشنیز خشک🔹شکلات تلخ🔹تخمه آفتابگردان🔹جوانه گندم🔹🔹خرما🔹توت خشک🔹بلغور جودوسر🔹لوبیا چشم بلبلی🔹موز🔹گردو🔹پسته🔹بادام🔹ذرت زرد🔹لوبیای پخته🔹اسفناج پخته🔹کنگر فرنگی🔹شیر🔹آووکادو🔹میخک🔹دانه های کنجد🔹کلم بروکلی🔹چغندر🔹فلفل دلمه ای🔹بادام درختی🔹ماست یا کفیر🔹انجیر🔹زنجبیل 🔹خاکشیر 🔹 آب 🔹گیلاس 🔹قره قاط 🔹 نعناع(زیاده روی نشود

موجب کاهش شیرمادر میشود)🔹مویز یا کشمش🔹زردآلوی خشک🔹گوشت قرمز🔹ران مرغ🔹گوجه فرنگی🔹نخود🔹لوبیا سفید🔹عدس🔹آلو و آلو خشک🔹تخم شربتی

2706