2733
2734

سلام دوستان ماه اخربارداریم وتازگیا خیلی بی حال وخواب الوشدم حالت تهوع هم دارم کسی اینطوری هست؟طبیعیه ؟

یه صلوات برای سلامتی همه مامانا مخصوصا مامانای باردار
من ماه ششم هستم و آز دادم کم خونیم بالاست  واس همون خواب الود و بیحال و کسلم

منم هموگلوبینم ۹ هست دکترم کپسول فروفورت داده روزی دوتا،،ولی بازم رنگ و روم زرده،،شما چه قرصی میخوری؟

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ماه ششم هستم و آز دادم کم خونیم بالاست  واس همون خواب الود و بیحال و کسلم

من کم خونی ندارم ولی خیلی بی حالم 

منم هموگلوبینم ۹ هست دکترم کپسول فروفورت داده روزی دوتا،،ولی بازم رنگ و روم زرده،،شما چه قرصی میخوری ...

من قبل بارداری قرصای قوی زیاد میخوردم 

چون کم خونی مینور دارم 

الان ک باردارم فقط اسید فولیک و اهن ساده میخورم اونم شبی یکی 

چون پزشکم میگه استفاده بیشتر از شیش ماه پشت سر هم از این اهنای قوی باعث تجمع اهن میشه

فرشته کوچولوم...بی صبرانه منتظر گرفتن دستای خوشگلتم 

یعنی فقط بهت بگم خوش بحالت که خواب آلودی

منم تهوع و بی حالیو داشتم

آز خون و ادرار ٢٤ ساعته دادم nstنی نی و سونو برا شریان بند ناف و میزان مایع آمنیوتیک دادم

ولی چیزی مشخص نشد منتها من ٨ماه نخوابیدم ماه آخر کلا خوابم نمیبرد آرزوم بود خوابم ببره

ظرف ٢٠ روز آزمایشهامو مجدد تکرار کردن،‌ولی سونکی ببومتریک و بیوفیزبکال و nst رو هفته ای یک تا ٢ بار میدادم

البته دیابت بارداری داشتم دیت و پاهام به شدت ورم کرده بوو و بی قراری داشت

ولی تهوع رو دکترم گفت فقط بخاطر استرس بالاست چون آزمایش خون ک ادرار سالم بود

واااایییی از آز ادرار ٢٤ ساعته بجز آبرو اعصاب آدمو هم میبره

الان دیگه نی نیم ١٦ روزشه

من بخاطر سقط مکرر فولیک ٥ میخوردم ولی آهنو فقط ١ماه خوردم بعدش بهم دیگه اجازه نداد

من یمدت فیفول خوردم 

یمدت هم ی اسیدفولیک خارجی بود میخوردم الان دیگه اهن ساده میخورم ولی حس خواب الودگی هنوز دارم 

فعلا قراره اینماه ادامه بدم تا از اول سه ماهه سوم قرص جدید واسم بنویسه

فرشته کوچولوم...بی صبرانه منتظر گرفتن دستای خوشگلتم 

خدا رو شکر کم خونی نداری

ولی بی حالیتو حتما به دکتر بگو ایشالا که چیزی نیس

وای بعد زایمان انقده وقت کم میادش یعنی آدم دنبال یه نیم ثانیه وقت خالی میگرده که بخوابه

اصلا فک نمی کردم تا این حد نیاز به خواب پیدا کنم

منتها جای خوبش اینه که فوری بعد زایمان تمام علایم بارداری میره ،‌و بر می گردی به شرایط قبل

خدا رو شکر کم خونی نداری ولی بی حالیتو حتما به دکتر بگو ایشالا که چیزی نیس وای بعد زایمان انقده وق ...

سزارین شدی؟اخه انگار نی نیت زود بدنیا اومده

سزارین شدی؟اخه انگار نی نیت زود بدنیا اومده

آره متاسفانه

دوست داشتم طبیعی باشه ولی دکترم اجازه نداد

الان می فهمم که حق داشت

شرایطم افتضاح بود

بعد سز تاره ورمهام که خوابید دیدم چقد لاغر شدم اصلا جونی نمونده برام

فقط بزرگترین خوشحالیم اینه که علیرغم اینکه همه دکترا جوابم کردن با دعای خیر دوستان نی نی سایت بالاخره منم مامان شدم

خدایا هیچ چشمیو منتظر نزار

آره متاسفانه دوست داشتم طبیعی باشه ولی دکترم اجازه نداد الان می فهمم که حق داشت شرایطم افتضاح بود ...

خداروشکر عزیزم انشاا... قدمش مبارک باشه

خداروشکر عزیزم انشاا... قدمش مبارک باشه

ممنونم گلم

دیگه دست و هورااا و شیرینی دادن نی نی خوسمل شمام نزدیکه

صدای هلهله ش به گوش میرسه

واست لحظه های نابی رو در کنار همسر و نی نی نازت آررو می کنم

عزیزم چند هفتگی زایمان کردید؟ سزارین؟

پایان هفته ٣٦ و اوایل هفته٣٧

آره سزارین کردم

ولی وقتی فکر می کنم سلامت بچه م تضمین شد به خودم میگم اشکالی نداره،‌ارزششو داشت که دخملم سالم به دنیا بیاد

2706