2737
2739
عنوان

😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😕😕😕😕😕😕😕😕.چی بگم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 166 بازدید | 25 پست
یعنی همه غذاهاتو از 10 صبح تا 9 شب بخور و تا فردا ساعت 10 چیزی نخور

ماثره ؟؟؟

باردار نیستم اما عاشق بچه ام......خیلی دلم میخواد مامان بشم...حسابی دلم گرفته...نمیدونم چیکار کنم؟.....الکی تیکر زدم....😢
یک روز در میون یک ساعت نیم اروبیک

به نظرم کافی نیست سعی کن دو تا سه بار در هفته طناب بزنی (البته نه زیاد چون باعث پایین افتادگی رحم میشه) اگه میتونی حتما روزی ۲۰ دقیقه تا نیم ساعت بدو و حتمااا هرکاری که میکنی دو،پیاده روی،اروبیک یا هر ورزش دیگه ای که انجام میدی گرمکن بپوش قطعا وزن کم میکنی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من کالری شمار نصب کردم الان 45روز گذشته6کیلو کم کردم

عزیزم میشه بگی که در روز چند کالری استفاده میکنی؟

من هم نصب کردم واسه من بیشترین مقدار کالریم ۱۶۰۰ بوده

چقدر باید باشه تا کم کنیم؟

من ورزش اصلا نمیکنم و نمیتونم هم ورزش بکنم چون دیسک کمر خیلی شدید دارم

شما ورزش هم کردی؟

** یه روز واسه همیشه ترکش میکنم و میرم **                ❤❤خدا برایم کافیست❤❤                         
به نظرم کافی نیست سعی کن دو تا سه بار در هفته طناب بزنی (البته نه زیاد چون باعث پایین افتادگی رحم می ...

اها...

چرا گرمکن بپوشم؟

باردار نیستم اما عاشق بچه ام......خیلی دلم میخواد مامان بشم...حسابی دلم گرفته...نمیدونم چیکار کنم؟.....الکی تیکر زدم....😢
2728
اول خودت وزن کن هرچی بودی 500تا کم کن عدد بدست امده میشه کالری مورد نیازت تو کل یک روز بعد از بازار ...

فکر کنم فرمول رو اشتباه گفتی دوست عزیز

وزن منهای ۵۰۰ 😑

اها... چرا گرمکن بپوشم؟

واسه اینکه عرق کنی

آب خیلی زیاد بخور

دوست من اگر مشکلی برای ورزش نداری حتما و حتما ورزش کن خیلی حیفه به خدا

منم ورزش میکردم و وزنم عالی بود، از وقتی دیسک گرفتم چاق شدم و الان موندم چیکار کنم!

ارررررررره.. واقعا؟ چرا اخه ؟😢😢😢😢😢

تاثیر داروئه 

وقتی خوب شدی و داروتو قطع کردی درست میشه

عجله نکن برا بچه

داروهاتو بخور و ورزشت رو ادامه بده فعلا

تیکر یه آزمونه ... :)
2738
عزیزم میشه بگی که در روز چند کالری استفاده میکنی؟ من هم نصب کردم واسه من بیشترین مقدار کالریم ۱۶۰۰ ...

نه خواهر ورزش نمیکنم 

من وزنم 69 بود زده کالری مجاز 1750که وزنم ثابت نگه میداشت 500کم کردم 1250کالری که در یک روز باید می خوردم 

دیگه شروع کردم که از این کالری بالاتر نرم 

فکر کنم فرمول رو اشتباه گفتی دوست عزیز وزن منهای ۵۰۰ 😑

وزن چطوری منهای 500کنم مثلا من که 69 بودم چطوری از 500کم کنم؟

من وزنم وارد کردم زد کالری ثابت1750

500کم کردم وطبق همون جلو میرم

وزن چطوری منهای 500کنم مثلا من که 69 بودم چطوری از 500کم کنم؟ من وزنم وارد کردم زد کالری ثابت1750 ...

آهان ۵۰۰ رو از کالری کم کردی 

فهمیدم دوست عزیز

ممنونم

پس منم برم نگاه کنم ببینم چجوریه و شروع کنم