2737
2734
عنوان

کسی بوده که خانوادش درگیر بیماری سرطان باشن

| مشاهده متن کامل بحث + 279015 بازدید | 984 پست
اره عزیزم من منکر این نیستم ولی وقتی این مریضیه لعنتی متاستاز بده دیگه ...........
ولی تو امید وار باش عزیزم تنها راه مقابله با این مریضی همینه
مامان من مرحله 1 بود همون موقع که که مامان من درگیر شد یکی از دوستان ما هم درگیر شد که گرید 4 بود و تمام غدد لنفاوی زیر بغل و گلوش رو هم تخلیه کردن در صورتی که دکتر به مامان من گفت فقط 1/4 سینه رو برمیداره...اون خانوم 2 تا سینه رو تخلیه کرد ولیییییی الان داره صحیح و سالم زندگی میکنه ولی مامان من 3 ساله که رفته
پس هیییییییییییییییییییییییییییییچ قطعیتی نداره عزیزم فقط ازت خواهش میکنم مریضی مادرتو با هیچ کس مقایسه نکن چون خودتو عذاب میدی بدن هر کس یه جوره و به درمان یه جور جواب میده....
امیدتو از دست نده
سلامتیه مامانتو از خدا بخواه فقط دست خودشه
Lilypie Maternity tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایا کمک همه عزیزان کنه... خدایا نزار بچه های کوچیک بی پدر و مادربشن
خدایا همه مریضا را شفا بده ... خدایا تو دل هیچ بنده ایت غم نباشه الهیییی امین
زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتن آن را از بین میبرد
حیف از جوونیه خودش.زنداییه شوهرم پارسال نمین موقع فهمید سرطان سینه داره.٤ماه بعدش یعنی اردیبهشت فوت کرد.٣تا دختر داره.دختر کوچیکش کلاس اول دبستانه.از همه میگزره ولی حیف از جوونیه خودش حیففف
گر نگه دار من ان است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.(خدایا خودت نگهدار این هدیه کوچیکت باش)
2728
همه نوشته هاتون را خواندم به خدا میخوام گریه کنم ولی از ترس شوهرم نمیتونم
خدایا چرا باید عزیزامون اینقدر زجر بکشن.. من دیشب از ترس ازمایش خواهرم چقدر گریه کردم همش فکرای بد میکردم...
ولی امروز دکترش زنگ زد گفت چیزی نیست... واقعا خدا صبر به همتون بده
زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتن آن را از بین میبرد
عزیزم متاسفانه انگار وقتى کسی سرطان میگیره خدا هم کارى ازش بر نمییاد منم یکسال پدر نازنین و جوونم رو بخاطر سرطان ریه که البته متاستاز زده بود به غدد لنفاود و غدد فوق کلیوى و درنهایت به مغزش رو از دست دادم. متاسفانه کارى از دست کسى ساخته نیست فقط تا میتونید بهش روحیه بدید
2740
منم این روزها تجربه کردم
شوهر دختر خاله منم متولد 60 بود 6 سال درگیر این بیماری لعنتی بود اول تو سرش تومور داشت چند بار عمل کرد هر دفعه 6 ماه خوب بود دوباره چند برابر می شدن تا جاییکه همه بدنش گرفت و نتونست راه بره وچشماشو ...
الان که دارم می نویسم اشکام بند نمی یاد
نفر 6 کنکور بود و ...ولی...
6سال هم خودش زجر کشید هم خانومش هم ...
ولی رفت
الان دو ساله که نیست اما دختر خالم هنوز نتونسته سر خاکش بره
خیلی سخته خیلی
ایشالا زن داداش شما شفا می گیره
خدایا به جوانیش به شوهرش به بچه هاش رحم کن
واقعا خیلی دردناکه
بچه ها بیاین به فکر پیشگیری باشیم پیشگیری خیلی اسونتر از درمانه

ورزش و تغذیه و دور بودن ازغصه و استرس خیلی نقش داره

روزی نیم ساعت پیاده روی کنیم و یا هر ورزش دیگه ای

زنجفیل از سرطان جلوگیری میکنه
چای سبز

کلم ها مخصوصا بروکلی
زرد چوبه
روغن زیتون

و انواع میوه جات و سبزیجات ....

اب زیاد بنوشید سوسیس کالباس استفاده نکنید

موبایلتون شبا تو اتاق دیگه بذارید و طولانی مدت با موبایل صحبت نکنید

بچه ها پیشگیری جدی بگیرید
هر 6 ماه یکبار چکاپ برید....
میبنید که چه بیماری وحشتناکیه......................
میخواید سالم و جوون باشید و پوستتون بدرخشه؟؟؟؟

پس میوه وسبزی و خشکبار بخورید و گوشتو لبنیات کم کنید!
عزیزم سرطان علل متنوعی داره فقط نمیشه گفت با ورزش و تغذیه میشه پیشگیری کرد
از لباسی که میپوشیم تا شغلی که داریم هوایی که تنفس میکنیم از امواجی که تو محیط هست تاثیر میگیریم همه اینا مهمه
فقط میشه احتمالشو اورد پایین

پدر شوهر منم ورزش میکرد همیشه سیگارم نمیکشید اما چون پارچه فروش بود سرطان ریه گرفت مرد دکترا گفتن از ذرات پارچه تو محیط کارش بوده که سرطان گرفته الیاف مصنوعی و رنگهای شیمیایی و اینا و...............
میخواید سالم و جوون باشید و پوستتون بدرخشه؟؟؟؟

پس میوه وسبزی و خشکبار بخورید و گوشتو لبنیات کم کنید!
دوتا شوهر،خواهر شوهر های جوان من هم یا این بیماری فوت کردن یکی وقتی که خواهر شوهرم نامزد بود ودیگری هم دوتا

بچه کوچیک داشت مال اولی خون بود و مال دومی ریه واقعا بیماری وحشتناکیه متاسفانه من همیشه فکرم درگیر این بیماریه

هر کسی بیمار میشه فوری فکرم میره اونجا خدا فقط خودش باید به فریادمون برسه...........
CafeMom Tickers
2706