2733
2739
عنوان

کسی بوده که خانوادش درگیر بیماری سرطان باشن

| مشاهده متن کامل بحث + 278862 بازدید | 984 پست
سلام دوستان. خیلی اتفاقی اینجارو پیدا کردم و خوندم البته نه بصورت کامل. همه چیز دست خداست..... من ...

سلام ببخشید بخدا از صبح صد تا سایت زیر و رو کردم هیچی ب هیچی مادرم مبتلا ب هوچکین شدن و 12 جلسه شیمی گرفتن فردا جلسه اخره ببخش بعدش چی میش بعدش چه اتفاقی میافته الان چی میشه من میترسم خیلی میترسم الان یعنی دیگ شیمی تموم شده پس این سونو که دکتر نوشته برای چیه بعدش ببخشید میپرسم میدونم میفهمم ازتون میخوام که به بدترین روزای عمرتون فک کنین ولی چی کار کردید وایت بی سی یا شمار گلبول های سفیدتون رفت بالا بعد از جلسه ی اخر ؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من ٣٢ سالمه يه جلسه  شيمي درماني كردم فردا جلسه دومم هست

نگران نباش عزیزم. میدونم روزای سختی رو داری میگذرونی ولی به این فکر کن که این روزها هم تموم میشه و دوباره سلامتیت برمیگرده انشاا...

پس مال زنداداشم به استخوان رسیده زنده نمیمونه این بدترین سرطان خاموشه حتی اندوسکوپی معده هم نشون نید ...

خواهر من اول اینکه عمر دست خداست، اگر خدا بخواد چیزی نمیشه، اما متاسفانه سونامی سرطان از خیلی وقت پیش وارد کشور شده، نمیدونم چه بلایی دارن سرمون، میارن، فقط امیدوارم هرچه زودتر واکسن یا درمانی قطعی واسه ژن های اسیب دیده پیدا کنن،ببینید که وضع مالیتون خوبه، و میتونید از عهده هزینه های سنگین ژن درمانی بربیایید،میتونید ببریدش المان یا سوئد، تا تحت ژن درمانی قرار بگیره و با اصلاح ژن های آسیب دیده بدن خودش با سرطان مقابله میکنه و به کلی ریشه کن میکنه، اما هزینه هاش خیلی  سرسام اور و میلیاردی هست،زمانی که سرطان به ریه میرسه دیگه کار تمومه، اما باز امیدتونو از دست ندین روحیه قوی بهترین راه مبارزه هست، پدرمن سال 79سرطان لنفوم هوچکین داشت، اما چون از مرگ نمیترسید و بیخیال بود بیماریش کاملا بهبود پیدا کرد و حتی تو گامااسکن یک لکه هم نمونده بود، و بیست سال گذشت تا اینکه سرطان اول باعث بروز سرطان ثانویه دوم از نوع ادنوکارسینومای معده شد، الان معده پدرم گاسترکتومی کامل شده، باز هم بیخیال هست و اصلا به بیماریش فکر نمیکنه و خداروشکر دارو خوب میشه. 

2738
سرگیجه ضعف زیاد بی حالی خستگی زیاد با استراحت هم رفع نمیشه بدنم خیلی ضعیف شده اینمیش پایین اومده دو ...

اگه این علائم رو دارید سریعا به یک متخصص داخلی یا دکتر زنان مراجعه کنید

توروخدا کمک کنین برادر جوون من دچار توده سارکوما تو شکمش شده ۷جلسه شیمی شده اینقدرررر درد داره توروخ ...

ببریدش پیش دکتر منصور یزدان بد جراح و متخصص داخلی،کارشون فوق العادست،معروف به پنجه طلای ایران هست، واسه انکلوژی هم پیش دکتر نعمت الله رستمی

توروخدا کمک کنین برادر جوون من دچار توده سارکوما تو شکمش شده ۷جلسه شیمی شده اینقدرررر درد داره توروخ ...

این ایدی تلگرام منه اگه خواستین میتونم شماره موبایل دکتر رستمی رو بهتون بدم Sina_Expert

پس مال زنداداشم به استخوان رسیده زنده نمیمونه این بدترین سرطان خاموشه حتی اندوسکوپی معده هم نشون نید ...

گفتین پشت معده هست؟! این یعنی اینکه خود معده نیست، آدنوکارسینوم تهاجمی لوزالمعده هست، که متاسفانه مهلکترین و دردناکترین و کشنده ترین سرطان هست،درمقابل شیمی درمانی هم مقاومت نشون میده،چون فقط کانسر پانکراس میتونه به سرعت پخش بشه و کبد، ریه و استخوان رو درگیر کنه. خدا تمام مریضارو شفا بده زن داداش و پدر منم همینطور😢🤧

ببریدش پیش دکتر منصور یزدان بد جراح و متخصص داخلی،کارشون فوق العادست،معروف به پنجه طلای ایران هست، و ...

عزیزم ولی داداشم ۷۰روزه که از پیشم پر کشید 😥😥😥😥😥😥داغونم تا قیامت 

2706