2733
2739
عنوان

من به این کاربر چی بگم(عکس)

564 بازدید | 48 پست

دیشب تاپیک زدن.من هیچ حرف بدی بهشون نزدم.چند تا استیکر درجواب حرف زشتی ک به یکی از کاربرا زدن فرستادم.کامنتایی ک باهاشون هم عقیده بودم لایک کردم.استارتر اومدن تو یکی از تاپیکای من اینو نوشتن...

تاپیک میزنن انتظار دارن همه باهاشون موافق و هم عقیده باشن.

بهتره تا وقتی تعصب داریم و ذهنمون بسته ست سمت بحث و تبادل نظر نریم.

جالب اینجاست ک شاکین ک چرا برداشت بد شده از تاپیکم!!خب عزیزم شما باید درست توضیح بدی و منظورتو برسونی!!

میگن قلبمو با لایکت مچاله کردی...حرفای خودشونو در نظر نمیگیرن!!

Have no fear..the dentist is here

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وای دیدی چقدر اعصاب خورد کنن ؟؟ یا تاپیک میزنن بیاین نظر بدین بعد نظرت مخالفه اوناست جواب میدن کسی نظرتو نپرسید ..

اهمیت به همچین کاربرایی نده مشکل دارن

مطمینم معجزه خدا نزدیکه ناامید نمیشم    میشه یه صلوات واسه حاجت دلم بفرستی ؟؟ممنونم

بنظر من قلب با لایک خورد نمیشه  با بی احترامی و فحاشی خورد میشه همونجوری که دل منو شکستن

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !
2738

از صبح همه دارن به هم بد و بیراه میدن و نفرین میکنن. شما را چه شده است😂😂😂

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

خدا شفاش بده

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

عزیزم اینجا اصلا" نباید ناراحت بشی از این حرکات متاسفانه چیز عادی شده اون روز تو تاپیک یه دختر بچه دبیرستانی که اینجا با توهماتش ملتو سرکار گذاشته من فقط نوشتم که فکر می کنم همه اینا توهمات ذهنی استار تر هست یکی از کاربرا هر چی فحش لایق خودش بوده نثار من کرده در طرفداری از استارتر

2706