2737
2739

Iui با داروهاش حدود 1

Ivfبا داروها و سونوهاش بین 8 تا 10. بستگی داره کجا انجام بدی

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

Iui با داروهاش حدود 1 Ivfبا داروها و سونوهاش بین 8 تا 10. بستگی داره کجا انجام بدی

من خیلی بالاتر از اینا شنیدم،،ای یو ای بالای دو تومن،،،ای وی اف حداقل پونزده تومن

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪
2731

اگ یک مرکزی بری که یارانه ای باشه هزینه اش فک کنم بیشتر از 500 تومن نباشه.چون یک شرایطی داره ک اگه اونارو داشته باشی شما فقط یک درصد خاصی رو پرداخت میکنی مثلا ازدواج اولت باشه و بچه اولت باشه و سنت هم مهمه.اما اگ یک مرکز خصوصی باشه این داستانا نیس قبلنا میگفتن 8 تومن.الانو خبر ندارم.مرکزی ک برای شهر ساری هست فک کنم تو بیمارستان بوعلی سینا اون بخش یارانه ای هست.

عزیزم بستگی داره کجا انجام بدی

دولتی انجام بدی نهایت ۵۰۰ ولی خصوصی ۱ خورده ای

ای وی اف هم همینطور عزیزم تو مراکز خصوصی نزدیک ۱۰ تومن اونم اگه مشکل نداشته باشی زیاد وگرنه ۱۵الی ۲۰ میشه

Lea  
اگ یک مرکزی بری که یارانه ای باشه هزینه اش فک کنم بیشتر از 500 تومن نباشه.چون یک شرایطی داره ک اگه ا ...

۸ تومن برای آی یو آی یا آی وی اف؟

خدایا فرزندم رو سالم و صالح و زیبا قرار بده
من خیلی بالاتر از اینا شنیدم،،ای یو ای بالای دو تومن،،،ای وی اف حداقل پونزده تومن

منم شنیده بودم آی وی اف حدود ۱۵ -۲۰ میشه

2738

نه من سال قبل تو بیمارستان خصوصی iui شد  500

میکرو هم ک تو مرکز خصوصی بود باز شد 10 با همه چیزش

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
۸ تومن برای آی یو آی یا آی وی اف؟

ای یو ای ارزون تره اونو گفتم دقیق نمیدونم.مرکز دولتی برو.یکی از مراکز تو ساری هست.بسته ب مشکلی ک مریض داره انجام میدن یا ای یوتی یا ای وی اف یا میکرو اینجکشن

پارسال 400 هزار تومن اینا میشد ب هرحال خیلی خیلی کم تر از اون چیزی ک فکرشو بکنید.

خدا روشکر. ای یو ای رو اگه زیر دو تومن هم انجام بدن من راضیم. با این بالارفتن قیمتا

نه من سال قبل تو بیمارستان خصوصی iui شد  500 میکرو هم ک تو مرکز خصوصی بود باز شد 10 با همه چیز ...

میکرو چیه؟

من تو نی نی سایت شنیدم

من فقط آی یو ای و ای وی افو میشناسم

میکرو مرحله بعد از ایناست؟

ما هیچ مشکلی نداریم و ناباروریمون بدون علته. بیشتر از ۲ ساله که بچه دار نشدیم. دکترم گفته این دفه بیا آی یو آی. دارو و آمپول جواب نداد

میکرو چیه؟ من تو نی نی سایت شنیدم من فقط آی یو ای و ای وی افو میشناسم میکرو مرحله بعد از ایناست؟ ...

شبیه ivf هست. فقط میکرو اسپرم به تخمک تزریق میشه

میکرو چیه؟ من تو نی نی سایت شنیدم من فقط آی یو ای و ای وی افو میشناسم میکرو مرحله بعد از ایناست؟ ...

ای یو ای یعنی اسپرم سالم و فعال همسر رو تو رحم خانم تزریق میکنن

میکرواینجکشن یعنی اسپرم رو با تخمک خانم تو محیط ازمایشگاه لقاح میدن بعد ی مدت جنین تشکیل میشه جنین ها رو اگه شرایط خوبی داشته باشن فریز میکنن و نگه داری میشه اگ اشتباه نکنم اینطوریه.ازونا استفاده میشه برای هر بار حاملگی اون زوج

2706