2733
2739
عنوان

غذا نخوردن دخترم

207 بازدید | 7 پست

دخترم ده ماهشه.امروز بردم بهداشت وزنش 8700کیلوه و در یک ماه صد گرم اضافه کرده.اونجا بهم گفتن وزنش کمه.چکار کنم هیچی نمیخوره.دهنشو میبنده موقع غذا.فقط میوه دوست داره.دارم دیونه میشم بخدا روزی سه بار واسش غذا میپزم شاید بخوره همونجوری میریزم دور.وزن تولدش 2300بود

دخترم همه زندگیمه.بدون نسیمم هیچم.دخترم عاشقتم

دختر من تازه وارد ۱۰ ماه شده ۸۳۰۰ بود دکتر گفت وزنش خوبه

بهداشتی ها زر زیاد میزنن به همسایه ما گفته بودن دور سر بچه ات غیر طبیعیه صد تا دکتر برد بدبخت شبو روز اشک میریخت

خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی میگی بیخود گفتن.خدا کنه خوب باشه وزنش.اخه واقعا هم هیچی نمیخوره فقط میوه

کارت رشدش رو نگاه کن روی نمودار هست دیگه

برای چی میخوای چاقش کنی؟ پس فردا بیافته دنبال ساکشن و عمل لاغری؟

ایشاال.... سالم و سلامت باشه

خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت

من دوتا دارم هر دو نی قلیون

ولی سااالم

از بردم

دکتر گفت صحیح و ساااالم

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

من تجربه ده سال همه کاری کردن واسه غدا خوردن بچه رو دارم اوایل موفق هم شدم و تا سه سالگی پسرم تپل بود ولی دیکه از به مدت به بعد نمیشه الان خیلی لاغره ولی قدش بلنده و منم کاریش ندارم صبحانه نهار و شامش رو کامل میحوره ولی پرخوری نمیکنه منتها اشتباهی که من کردم اصراری بود که از بچکی روی غذا خوردنش داشتم اونقدر اصرار میکردم و پا پیچش میشدم از غذا زده شده بود 

2738