2733
2739

سلام خدای خوب و مهربون و قادر و متعال و دانای تواناااااااا 

شکرت به خاطر همه چیزهای قشنگی که ب من دادی و در آینده قرار بدی ....

خدایا شکرت به خاطر دل خوش و تن سالم خودم و عزیزانم 

خدایا شکرت ب خاطر هر روز زندگی و زیبایی های زندگی....

خیلی دوستت داریم خداااااااا جون 

مرسی ک حواست همیشه به ما هست 💓💓💓

مرسی ک خواسته های ما را با مصلحت و حکمت خودت یکی میکنی و بهمون میدی💓💓💓💓

دوستت داریم خدای خوب ما 

شب بخیر🌹🌺🌷🌺🌷🌸💐🌷🌹🌺💓🌹🌷💐💐

زندگی زیباست🌷🌷🌷🌷🌷

خیلی عالی وزیباترین دعا🤗

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آروم شدم....چه کار زیبایی  این شکر گذاری انرژیای منفی رو دور میکنه از آدم

خداااا رو شکر ک اروم شدی دوستم ....🌺🌺🌺🌹🌷🌷🌷🌷دشب قشنگت سرشار از ارامش

زندگی زیباست🌷🌷🌷🌷🌷
2731

خدایا شکرت امروزم پسرا وشوهرم وهمه ی عزیزام روسالم نگه داشتی 💕💕خدای خوبم خودت میدونی که چقدر دوستت دارم 

به خاطر نعمت هایی که دادی ولی برای من عادی شده وبه چشمم نمیاد شکر

مرسی که همه ی خواسته هامو برآورده میکنی😍😍

خدایا شکرت امروزم پسرا وشوهرم وهمه ی عزیزام روسالم نگه داشتی 💕💕خدای خوبم خودت میدونی که چقدر دوستت ...

خدااااا رو شکر عزیز دلم .......🌷🌹🌷🌺🌹🌺

زندگی زیباست🌷🌷🌷🌷🌷
2738
عاااالی حضور قشنگته دوست شکرگزارم🌷🌹🌷🌹🌷

😘😘😘😘😘😘😘😘

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊

خدایا پیشاپیش ممنون و مدیون و سپاسگزارم که پسرمو صددرصد سالم و سلامت و کامل  بهم برگردوندی ،میدونم که اینکارو میکنی چون خیلی مهربونی

خدایا متشکرم برای سلامتی و آبرو و ایمانی که به خودم و عزیزانم عطا کردی 

اللهُمَّ صَلیِ عَلی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجهُم.⬅️ پیامبر (ص) می فرمایند:خداوند فرزندان آدم را اینگونه ندا می دهد: ای فرزند آدم من به هرچه بگویم «باش» می شود مرا در آن چه به تو امر کرده ام اطاعت کن تا تو را چنان قرار دهم که به هرچه بگویی « باش» بشود