2752
2734
عنوان

حرفای خالم درمورد شوهرم وخانوادش

| مشاهده متن کامل بحث + 60087 بازدید | 337 پست
استارتر عزيز اينكه كي در چه سني ازدواج ميكنه فقط و فقط به خودش مربوطه هم شما كه در 18 سالگي ازدواج ك ...

من خیلی کم میرفتم اونجا

دیشب مامانم گفت بیا بریم یه یر بزنیم

من نشسته بودم وبا گوشیم مشغول بودم

یهو بحثو کشوندن به همسرم وخانوادش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشیدا،مگه من باعث شدم تنها بمونه؟ آدم تنها نباید اختیار زبونشو داشته باشه؟

راس میگی دیگه...خاله ی همسرمم مجرده...نزدیک به ۴۰ سالشه...دیگه انقدر لوسش کردن که فرقی با بچه ۳ ساله تداره...به شوهرم گفتم من باعث شدم خاله ات شوهر نکنه که به من قیافه میگیره و تیکه میندازه؟یاقرار بود باتو ازدواج کنه که من نذاشتم...این چه رفتارایی اخه میکنه...

خب مقصر شمایی یکبار جلوشون به ایست و بگو یکبار دیگه همتون پشت من و شوهرم بد بگید پامو نمیزارم!!

قبلا گفتم

گفتم حرف اونارو پیش نکشید،غیبت نکنید،من دوسشون دارم ناراحت میشم

خیلی زخم زبوناشونو تحمل کردم

دیشب کلا انگار من نبودم

من اوایل فکرمیکردم سکوت کنم بس میکنن وبعد یه مدت دیگه چیزی نمیگن ولی دیدم دارن ادامه میدن سرازدواج ...

من اصلا بدم نمیاد یه دعوا بیفته و واسه عروسی اصلا دعوتشون نکنیم😂 ولی خب دلمم نمیخواد بابام ناراحت شه و بديش اینه همه از همه طرف میان میگن تو بزرگی کن ببخش چیزی نشده که بدتر آدمو حرص میدن

مهربانی زبانیست که ناشنواها می‌توانند بشنوند و نابیناها می‌توانند ببینند...
عزیزم شما باید بلند می شدی ازخونش می اومدی بیرون که کار به اونجا نکشه . وقتی یکی این مدل برخورد می کنه مجبوری مگه باهاش رفت و امد کنی ؟ من یه بنده خدا از خانواده مون هست که خیلی خوشگله خیلی خانمه  تحصیلکرده اما هنوز ازدواج نکرده یه جورایی خواهرمه وقتی من ازدواج کردم پارسال تا سه روز قبل عقد با من خیلی خوب بود خیلی باهم حرف می زدیم تو ت ل گ رام تا نصف شب حتی تا من عقدکردم حتی عقدم نیومدن نه خودش نه مامان و باباش برا هیچ مراسمی هم نیمد ولی من هنوزم دوستش دارم چون هر چی باشه ما همشیره ی همیم نمی تونم حتی وقتی بهم بدی می کنه دوستش نداشته باشم
عزیزم شما باید بلند می شدی ازخونش می اومدی بیرون که کار به اونجا نکشه . وقتی یکی این مدل برخورد می ک ...

من ازکجا بدونم موهامو میکشه

خب اومدیم تو.حیاط پدرم اومد دنبالمون تا دمپایی رو.پرت کرد خورد تو سرمادرم گرفتم زدمش

قبلش فقط چندبار هلش داده بودم

2706