2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قطعا وقت اینجور جاهارو هم نداره مسافرت کلاس اینور اونور نمیاد سایت ماجرای خیانت بخون😐

والا،منم اگه مولتی میلیارد بودم که تو این سایت نبودم تو سایتا خارجی دنبال لباس و اسباب اثاث بودم😂😂

و فرزندم🚼:تو حاصل یک فریب کوچک از سوی پدرت در شب قدری بودی که من ،مادرت خوردم💏 💑 !!! من😓 , پدرت😂👻 ,خودت💃💃, تو حاصل یک تصمیم کبری در یک لحظه بودی😂😂....لامصب شوخی شوخی جدی شدی😻😹 ،خدا دید ما دم به تله نمیدیم خودش دممون رو گذاشت لای تله😂 سرنوشتمون رو زودتر از موعد مهر کرد 😄😄
قطعا وقت اینجور جاهارو هم نداره مسافرت کلاس اینور اونور نمیاد سایت ماجرای خیانت بخون😐

نمیدونم ولی ب نظرم ربطی نداره چون ی مولتی میلیارد میشناسم همیشه خونه س بزرگترین تفریحشم جلسه و کلاس قرانه تا حالا هم خارج نرفته سنشم ۳۵سال  

البته ی ده میلیاردی فک کنم طلا داره ک اونم تو همون جلسه ها و مجالس خانوما میندازه از نظر امکانات هم بهترینشو داره:)

حالا سایت ک ی برنامه ی مجازیه هرکسی میتونه ازش کم و زیاد استفاده کنه 

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
2740
نمیدونم ولی ب نظرم ربطی نداره چون ی مولتی میلیارد میشناسم همیشه خونه س بزرگترین تفریحشم جلسه و کلاس ...

ولی خدایی ازشم بپرس دیگ نمیاد سایت خیانت و پریود شدن و حامله شدن بقیرو بخونه😖😓

بااین وضع ماسک زدنتون الان فهمیدم چطور با کاندوم بچه دار میشید    
نمیدونم ولی ب نظرم ربطی نداره چون ی مولتی میلیارد میشناسم همیشه خونه س بزرگترین تفریحشم جلسه و کلاس ...

مجازیم اگه بره در حد همون قران و چیزای دیگش 😉کانال خرید لباس برند😜

بااین وضع ماسک زدنتون الان فهمیدم چطور با کاندوم بچه دار میشید    
ولی خدایی ازشم بپرس دیگ نمیاد سایت خیانت و پریود شدن و حامله شدن بقیرو بخونه😖😓

😂😂😂😂😂😂خدا ازت نگذره،😂😂مردم جر خوردم پاره شدم دچار زایمان زودرس شدم😂😄😂😄

و فرزندم🚼:تو حاصل یک فریب کوچک از سوی پدرت در شب قدری بودی که من ،مادرت خوردم💏 💑 !!! من😓 , پدرت😂👻 ,خودت💃💃, تو حاصل یک تصمیم کبری در یک لحظه بودی😂😂....لامصب شوخی شوخی جدی شدی😻😹 ،خدا دید ما دم به تله نمیدیم خودش دممون رو گذاشت لای تله😂 سرنوشتمون رو زودتر از موعد مهر کرد 😄😄