2733
2734
بنظرت تردمیل استفاده کنی صدای دوییدنش میره طبقه پایین😖مثله تق تق صدا بده من قبلا میدویدم عذاب وجدان ...

اره میره من طبقه بالا مادرشوهرمم یه بار 3 شب تردمیل زدم پدرشوهرم اومد درمونو زد گفت چی شده چرا صدای میاد از بالا فکر کرده بود دزد اومده

درگیر عشق تو شدم تو که خواب و خیال شبامی.قید همه چیز و زدم واسه اینکه الان تو باهامی.هر چی تو دنیاس به کنار تو تموم چیزی که میخوامی.وقتی بهت خیره میشم چشمام از تو سیر نمیشن.رویای شب های منی تو همونی که عاشقشم.زندگی بی تو واسه من خیلی سخته حتی تصورشم.هر جا که باشی تو فکر توام حس میکنم  پیش منی.باور قلبم اینه که ما تا اخرش مال همیم.ماه قشنگ شبام.مثل یه خوابی برام.........
آخه ۹۰درصد کاربرای اینجا متوسط حتی زیر خط فقر هستن من بیام همچین حرفی بزنم یعنی چی؟یعنی اینکه این۹۰د ...

به نظرم اینجا اصلا ثروتمند انچنانی  نداره ثروتمند کسیه که پورشه داره تو پنت هاس زندگی میکنه زندگیش مدام درسفرهای خارجیش میگذره وگرنه به لطف اقتصاد خراب خونه الکی الان میلیاردی شده طرف شده میلیاردر اما ثروتمند نیست یکیه مثل بقیه که رو  موج گرونی رفته بالا مثل همه متوسطه نه خیلی بالا  

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی از سنتی های پولدار همینطورین 🙃

ما یه عروسی رفتیم قبلش میگفتن خانواده داماد پولدارن و ... بعد همه با چادر بودن ما با کت و دامن حس میکردیم لختیم.

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️
به نظرم اینجا اصلا ثروتمند انچنانی  نداره ثروتمند کسیه که پورشه داره تو پنت هاس زندگی میکنه زند ...

این دیگه برداشت هر کسی از زندگیشه که ایا پولداره یا نه . ما  پورشه نداریم ماشینمون سانتافه است سالی دوبارم سفرخارج ازکشور داریم همسرم مهندس ذوب اهنه با ماهی ۱۱ میلیون در امد بنظر خودم پولداریم از نظر شخص دیگه شاید زیر خط متوسط 

2731
این دیگه برداشت هر کسی از زندگیشه که ایا پولداره یا نه . ما  پورشه نداریم ماشینمون سانتافه است ...

خوب اره اما سوال استارتر درمورد ثروتمندان بود کسایی که واقعا پولدارن اینجا همه حدودا متوسط و زیر اون هستن شما خوشبختانه جزو طبقه متوسطین طبقه ای اینروزا تو  ایران تعدادشونم زیاد نیست  که کاش بود

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

جااااانم کی با من کار داشت😎😎زود سوالتو بپرس میخوام برم پنت هاوسم اونجا نت ضعیفه😄😄 🤗🤗

خدای مهربونم ب همه منتظرا نی نی بده لطفا مواظب نی نی های توشکم مامانا هم باش😍😍😍😘😘اون نی نی هاییم ک بدنیا اومدنو در پناه خودت حفظ کن عاشقتم
گفتم یک پز کوچیک بیام ما مولتی ویتامین + مینرال میخوریم مینرالش خیلییییییی گرونه خیلی

اوه. بابا لاکچری. تو یک عدد پزو هستی😂😂😂😁

گفته بودی که چرا محو تماشای منی؟.... آنقدر محو که یکدم مژه بر هم نزنی؟ مژه بر هم نزنم تا که زچشمم نرود...... ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی..❤️
اتفاقا برعکس توی جمع فامیلی و اشنا ودوست گفتنش درست نیست اول چشممون میزنن دوم سطح انتظاراتشون میره ب ...

خوب ولی کسی باور نمیکنه وهمش توهین میکنن ولی اونجا با جشم های خودشون دارن میبینن

خدا جونم عاشقتمممم💗💗💗بهترین هارو بهم دادی 🤩🤩🤩ممنونم برای همه چیزهایی که لایقشون حتی نبودم اما بهم دادی 💜
2740

من اگه مولتی میلیاردر بودم الان لب سواحل قناری داشتم افتاب می گرفتم نه که رو مبل پهن شم همشم استرس داشته باشم شوهرم بیدار شه ببینه چی میگه

ماه دیوانه ی من!به هوای هوست جانی و جلاد شدم!من مریضم قطعا توی دیوانه نشستی به دلم...

به نظرم پول رفاه میاره ولی ارامش نمیاره خیلی چیزا با پول درست نمیشه میشه ذات به نظرم خوش به حال ان کسی که تو هر شرایطی خوب زندگی میکنه 

چون میگذرد غمی نیست تا بگذرد درد کمی نیست 
نمیدونم ولی ب نظرم ربطی نداره چون ی مولتی میلیارد میشناسم همیشه خونه س بزرگترین تفریحشم جلسه و کلاس ...

ببخشید ولی خاک برسرش، نه برای اینکه تفریحی جلسه و کلاسه، برای اینکه نرفته خارج، آدم هرچی هم که مذهبی باشه باید بره دنیا رو ببینه تا مخش بازشه، خشکی مقدس نمونه

ده میلیارد طلا؟؟؟ لابد تو خونش معدن طلا زده

ماهم داشتیم، طرف پولدار بود، خونه چند هزارمتری داشت، توی مخابرات بود شوهرش، ولی اینا نزول کردن و حق مردم و خوردن الان خونشون اجاره‌ای شده و کوچکتر، وسایل خونشون هم قسطیه و شوهرش کلی طلبکار داره