2737
2739

سلام . بچه ها کیا دوست ندارن بچه دار بشن ؟

من هم بچه دوست ندارم . الان که مطمئنم پشیمون  نمیشم. ولی اطرافیانم همش ته دلم رو خالی میکنن و میگن ممکنه چند سال دیگه پشیمون بشی .

شما چی؟ نگران نیستید چند سال دیگه پشیمون بشید و بعد برای بچه دار شدن دیر باشه ؟

من☺️

چون هنوز عقدم😁😃

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بچه هارو خیلی دوسدارم ولی دوسندارم خودم بچه بیارم چون شوهرم خیلی خیلی دیوونه وار عاشق بچه اس یه بچه کوچولو ببینه منو یادش میره دیگه منم میترسم ازین بابت از مسئولیت و کاراشو سختیاشو بارداری و زایمانم میترسم.و اینکه بچه تا یه سال واسم شیرینه پس بخاطر یه سال شیرینی بچه نمیخوام سختیاشو تحمل کنم ولی شوهرم خیلی دوسداره احتمالا اخرش مجبور شم بیارم

2738

من اصلا دوست نداشتم بچه . چون خیلی میترسیدم ‌ . بعد خدا خواسته باردار شدم خیلی گریه میکردم ولی وقتی دنیا اومد فهمیدم زندگی قبل بچه ام پوچ بوده خودم دومی رو خواستم و الان عاشقشونم اصلا پشیمون نیستم . 

دنیای مجازی یعنی تنهایی دسته جمعی ؛
چرا دوست نداری؟

والا نمیدونم! بخاطر سختی و مسئولیتش. بخاطر اینکه باید از خودم و استراحتم و خوشیم بگذرم . از طرفی عشق و علاقه ای هم به بچه دار شدن ندارم . اصلا فلسفه بچه دار شدن رو درک نمیکنم. واقعا جز دردسر و سختی چیزی نداره . شیرینی ای که میخوای از بچه و لبخندش و مهر مادری و اینا بدست بیاری رو از تفریح و گردش و دونفره زندگی کردن و سفر بهتر میشه بدست آورد

چند سالته عزیزم؟ چند ساله ازدواج کردی؟

20سالمه ،یک ساله ازدواج کردم ،یک سالم ک عقدبودم اون هیچ،اما نمیدونم چرااصلا هیچ حسی ندارم ،بهم میگن ازالان بفکرباش ولی حتی توتنهاییامم بهش فک نمیکنم

2706