2737
2734
عنوان

دکتر زنان در مشه

100 بازدید | 11 پست

سلام دوست جونا اول از همه اینکه من باردار شدم واسم دعا کنین بچم سالم باشه دومم اینکه دنبال یه دکتر زنان در مشهد میگردم که دلبخواهی سزارین کنه کسیو میشناسید؟

خدایا تنها امیدم به تویه هوامو داشته باش و کاری کن هدیه ای که بهم دادی سالم دنیا بیاد🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تو نت سرچ کن فریبا ادهمی میاد ادرسش طرف احمداباده دقق نمیدونم. ولی کلا همه رو از یک دم سزارین میکنه. ...

نه من نه شوهرم اصلا طبیعی دوست نداریم ایشون دکتر خوبی هستن الانم سزارین انتخابی دارن؟

خدایا تنها امیدم به تویه هوامو داشته باش و کاری کن هدیه ای که بهم دادی سالم دنیا بیاد🙏🙏
نه من نه شوهرم اصلا طبیعی دوست نداریم ایشون دکتر خوبی هستن الانم سزارین انتخابی دارن؟

ببین ادهمی افتضااااااحه!!!!اگه تو دنیا فقط همین یه دکترم بود نرو پیشش.‌.‌ پدر ما رو که در آورد.‌‌‌‌‌بعدشم اصلا ذهنتو درگیر سزارین و طبیعی نکن..‌‌. هر چی باشه بک روزه و می گذره ...از خدد بخاه همونی که واست راحتتره رو پیش بیاره....

دکتر خوووب تو مشهد ارندی و تیمورزاده و ترک زاده ان .‌‌‌‌البته یغمایی هم می گن خیلی خوبه‌‌‌‌‌‌

2740
شوهرت شغلشون چیه؟  اره دیگه پس واسه چی بهت گفتم بری. معروفه به پنجه طلایی تو سزارین

تو کارخونه فرش کار میکنه 

ببین ادهمی افتضااااااحه!!!!اگه تو دنیا فقط همین یه دکترم بود نرو پیشش.‌.‌ پدر ما رو که در آورد.‌‌‌‌‌ ...

چرا از چه نظر میگی پدرتونو دراورده؟؟

چرا از چه نظر میگی پدرتونو دراورده؟؟

سلام عزیزم

ایشالله نی نی سالم بیاد بغلت

ببخش عزیزم جنسیت نی نی چیه؟

و اینکه توی یکی از تایپیکات خوندم اسپرم شوهرت ی کم ضعیف بوده میشه بپرسم چن بود؟

بازم ببخش گلم

خدایا هزارااااااان بار شکر