2733
2734

اكثرا مردان ه ي ز اين شكلين

از سر ني ني ت بنداز اون عادتو

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من داداشم کوچولو بوده مامانم میگه همش میچسبید به پای زنا.الان 31 سالشه.پزشکه و کاملا هم نرمال.

اصلا نگران نباش.بعضی بچه ها اینجورین

چند وقتشه؟

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
2740
اونا هی ز نیستن عزیزم اونا دچار اختلال فوت فتیشن ینی فقط با نگاه به دست و پا تحریک میشن و بقیه اندا ...

اوه مای گاد چقدر تخصصی😎😎

خدای دیروز،خدای امروز و فرداهم هست ✌✌پس میگذره💪💪💪💪خدایا بهترینارو برای همه رقم بزن
اونا هی ز نیستن عزیزم اونا دچار اختلال فوت فتیشن ینی فقط با نگاه به دست و پا تحریک میشن و بقیه اندا ...

واقعا

به اطلاعاتم افزوده شد☺️ مرسي كه گفتي گلم

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه