2733
2739

کیا اول زندگی وضع مالیشون خوب نبود یا معمولی بود و بعد چندسال وضعشون خوب شد مثلا اول مسناجر بودن بعد تونستن خونه خوب بخرن بعد چندسال خوب شد شغل شوهرتون چی بود 

من اوایل وضعمون خوب نبود

الانم که فکر میکنم خوب نیست  

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما معمولی بود ،معمولی هست و به گمانم معمولی رو به پایین  خواهد شد 😑

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
2731
2738

ما پول داشتيم ب اندازه يك خونه ولي دست كسي بود 

خيلي اذيتمون كرد تا پس داد 

سال اول فقط حقوق داشتيم و خونه اجاره اي😕

الان دوساله ك پس گرفتيم شكرخدا

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

ما اولش رفتيم مستاجري،بعدش بابام بهمون خونه داد نشستيم،اگر نميداد تا سالها ميتاجر ميمونديم چون شوهرم كارمنده ،الانم كه با يه حقوق زندگي بچرخه كليه پس انداز نميمونه

تو این شرایط اقتصادی برای پیشرفت نباید امیدوار بود باید مواظب باشی از اینکه هستی پسرفت نکنی

والا من هرکی اطراف دیدم تازه رفته خونه خریده مثلا خواهرم امشب خونه خرید خداروشکر تازه عقدم هست هنوز 

2706