2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واه مگه فیلم هندیه.نه بابا مرده...دیگه خیلی مسخره میشد اگه زندا بود انقد بیننده فشار روحی و احساسی موقع دفن کردن حامد دید.فک کن الان زنده باشه فیلمش میشه مضحک.ولی خیالت راحت مرده

دوست دارم مادر باشم.فرزندم الهی که به حق سمنوی فاطمه بر من نازل شوی..روی چشمانم بزرگت میکنم..فقط نامدار باش و پرافتخار..خداوندا بگذر از گناهانی که مانع از مادر شدن من میشود..خداوندا میخام همه ی عمرم مادر باشم..امیدم را ناامید مکن..یا ارحم الراحمین..ع
2738

نه عزیزم زنده نیست 

با سینا مهراد مصاحبه کردن

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !

اره زنده اس توراه یه مسافر رو سوار میکنن بعد تصادف حامد از ماشین پرت میشه بیرون بعد از پرت شدن حامد ماشین اتیش میگیره بعد پدر مادر لیلا و اون مسافر میسوزن وقابل شناسایی نیستن دومادشون رفت برا تشخیص هویت گفت قابل شناسایی نیست ولی حامد در حالی که همون مسافر بوده از اون طرف حامد فراموشی گرفته وتوی یه روستایی پیش یه پیر مردس

2706