2737
2739
عنوان

راهنمایی در خصوص روز آتش نشانی

92 بازدید | 6 پست

سلام. بچه ها اگه شما خبرنگار بودید واسه این روز چه کارهایی انجام میدادید که ارزش این قشر بیشتر به چشم مردم بیاد و اینکه چطور از زحماتشون تشکر می کردید. منظورم ایده هاتون واسه خوشحال کردن این قشر هستش و اینکه باعث شناخت بیشتر این افراد بشید. حتی اگه خبرنگار نباشید چیکار می کردید که از زحماتشون تشکر کنید. 

از دلهره خانواده های خود آتش نشانها

و

خانواده های گرفتار 

گزارش تهیه میکردم

اینطوری ارزش کارشون بیشتر مشخص میشه و حس همزاد پنداری مخاطب تحریک میشه

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
از دلهره خانواده های خود آتش نشانها و خانواده های گرفتار  گزارش تهیه میکردم اینطوری ارزش کا ...

ممنونم عزیزم. اگه باز ایده ای به ذهنت رسید بگو به من. چطوری تشکر کنم ازشون? 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه دفترچه تهیه کنید.از مردم عادی بخواین تو این دفتر براشون چند خطی به یادگار بنویسن یا به حکم دل خودشون از آتش نشان ها تشکر کنن و بعد دفتر رو به یکی از ایستگاه های آتش نشانی هدیه کنید. می تونید عکس العملشون رو وقت خوندن این دفترچه ضبط کنید

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
2728
ممنونم عزیزم. اگه باز ایده ای به ذهنت رسید بگو به من. چطوری تشکر کنم ازشون? 

خواهش میکنم

اگه از آتش نشان خاصی میخوای قدردانی کنی

میتونی براش یه کادو بگیری مثلا یه گلدون بنسای(درختچه مینیاتوری)

یا یه دکوری خیلی شیک که هم مناسب محل کار باشه و هم تو خونه بشه ازش استفاده کرد

میتونی یه تابلو کوچولو هم بهش بدی که با یه خط زیبا جملات قشنگی روش نوشته شده باشه(جمله از بزرگان باشه)

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
شما خبرنگار هستید؟

من نه واسه کسی پرسیدم. ببین مثلا بخوای اون روز بیشتر به چشم بیاد یک برنامه خاص. مثلا کلیپ ساختن البته موضوع خاصی باید داشته باشه. 

یا اینکه فرض کنیم مسئول یه قسمت از شهرداری هستی چطور تشکر می کنیم و ارزش کارشون نشون میدیم غیر مهمونی گرفتن و کادو و اینا. یه کاری که بشه پخشش کرد مردم ببینن و متوجه زحماتشون بشن