2733
2739
عنوان

کیا بعد روز اول دوم انتقال لک بینی داشتن کسی هست کمک کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14311 بازدید | 85 پست
سلام....صبح بخیر....

سلام عزیزم صبح بخیر

امروز چطوری

لک بینیت کم شد؟

گر نگهدار من آنست که من میدانم..شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد. پسرم تمام زندگیمه خدایا شکرت هزار بار

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من امروز لک روشن میاد ازم کرمه

قهوه ای نیست فعلا

زنگ زدم گفتن طبیعیه صبر کن یکی دو روز دیگم اگه دیدی باز میاد و زیاد شد زنگ بزن امپول دوتا کنیم

گر نگهدار من آنست که من میدانم..شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد. پسرم تمام زندگیمه خدایا شکرت هزار بار
2728
خدا رو سپاس...من شیاف گذاشتم ترشح قهوه ای قط شد.....توکل بخدا....ولی از تو خونه موندن کلافه ام.....ش ...

خداروشکر کاش برای منم قطع شه

درسته میگن طبیعیه اما باز ذهن ادم درگیر میشه

منم همش خونم

اما چاره ای نیس باید صبر کرد

اوا جان من تو این تاپیک سوالامو میپرسم... بارداری با میکرواینجکشن سال ۹۴...تورک آنا عزیز خیلی با حو ...

مرسی عزیزم سر میزنم حتما 

اوا جان من تو این تاپیک سوالامو میپرسم... بارداری با میکرواینجکشن سال ۹۴...تورک آنا عزیز خیلی با حو ...

عزیزم بهتری؟ 

2738
بله عزیزم...از همون روز که سیاف اضافه کردم قط شد....شما چطورین؟

خداروشکر منم لکم قطع شده

فقط دو روزه عضله زیر شکمم میگیره نمیدونم چرا

انگار سفت میشه زیر شکمم

دقیقا منم این درد دارم و کمی عضلات پاهام میگیره

من دردم خیلی کمه بیشتر حالت گرفتگی عضله زیر شکمم رو دارم دو روزه

ببخشدا یک سوال انتقال یعنی چی؟

یعنی ای وی اف عزیزم و انتقال جنین 

2706